Katalog

Povolené filtry:
Vanička
Materiál

Galaxy M21 - Obaly, kryty, pouzdra

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Galaxy M21 - Obaly, kryty, pouzdra

Není nic lepšího než ochránit to, co je vám cenné. A bez mobilu už se dneska prakticky nikdo neobejde, protože jde o pomocníka při práci i zábavě.

Užijte si široké nabídky a nejrůznějších motivů

Více jak 5000 pouzder, obalů na krytů na zcela nové i starší modely smartphonů. To a mnohem víc můžete snadno najít na jednom místě. Stačí si vybrat, co...

Není nic lepšího než ochránit to, co je vám cenné. A bez mobilu už se dneska prakticky nikdo neobejde, protože jde o pomocníka při práci i zábavě.

Užijte si široké nabídky a nejrůznějších motivů

Více jak 5000 pouzder, obalů na krytů na zcela nové i starší modely smartphonů. To a mnohem víc můžete snadno najít na jednom místě. Stačí si vybrat, co chcete a pro jaký telefon. A potom už se jen kochat nádhernými barvami a obrovským množstvím motivů. A nezáleží přitom na konkrétní značce. Najdete je u nás totiž všechny. A pokud máte zájem o pouzdro, můžete si vybírat i z univerzálních variant.

Zobrazit

Galaxy M21 - Obaly, kryty, pouzdra Je zde 1 produkt.

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Co dalšího u nás najdete?

Málo toho není. Užít si můžete výhodné ceny, slevy od 49 Kč za kus, věrnostní program s body pro vás i přátele a při objednávce nad 500 Kč dopravu zdarma u České pošty. Pokud 500 Kč nepřekročíte, můžete si pro dodání zvolit jak Českou poštu, tak i Kurýra nebo Zásilkovnu. Vše máme skladem a můžeme to odeslat hned, takže nemusíte dlouhou čekat.

Ochrana je důležitá

Když dáte za mobil tisíce korun a za jeho ochranné prostředky nic, nedává to smysl. Navíc budete muset jistě brzy řešit jeho opravu, nebo dokonce koupi nového modelu. Moderní pomocníci jsou šikovní, ale pád na zem často nepřežijí, anebo odejdou s velkými šrámy. A předejít tomu je přitom tak jednoduché.

Stačí si vybrat, jestli chcete klasické pouzdro, plastový nebo silikonový kryt či obal. A k tomu přidat tvrzené sklo na displej. Velkou výhodou tohoto skla je to, že pokud nepadne dokonale, můžete si ho snadno upravit nůžkami. Silikonové obaly jsou zase hodně pružné a nepraskají, takže dlouho vydrží. Navíc máte možnost si vybírat z desítek barev i motivů čistě podle svého vkusu.

Pobavte přátele

Objednat si můžete vtipný kryt, anebo vsadit na jednu drobnost, která pobaví a je zároveň i praktická. Jde o ozdoby. Nabízíme vtipná zvířátka, která můžete přicvaknout na jakýkoli kabel a udělat ho tak nejen zábavným, ale i výrazným. Věřte, že už nikdy nebudete muset zdlouhavě hledat nabíječku, když na ní bude výrazně barevný pejsek, kočka nebo žralok.