Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Vivo

Pokud vás zaujal model mobilního telefonu značky Vivo, tak ani není divu. Vypadá to celkem na nadupanou technologii, která si ovšem zaslouží efektivní ochranu.

Ochrana pro mobily Vivo

Zakoupili jste si některý z modelů mobilního telefonu značky Vivo? Tak rozhodně byste neměli zaváhat nad další investicí a to je koupě vhodného pouzdra. Není to j...

Pokud vás zaujal model mobilního telefonu značky Vivo, tak ani není divu. Vypadá to celkem na nadupanou technologii, která si ovšem zaslouží efektivní ochranu.

Ochrana pro mobily Vivo

Zakoupili jste si některý z modelů mobilního telefonu značky Vivo? Tak rozhodně byste neměli zaváhat nad další investicí a to je koupě vhodného pouzdra. Není to jen doplněk, ale praktická věc, která mobilní telefony dokáže ochránit před poškrábáním, prachem a navíc ještě, obaly na mobily Vivo mohou přinést další přínosné benefity. Zvláště pokud budou v podobě flipového pouzdra.

Jak ještě lze využít obaly na mobily Vivo

 • Z pouzdra vytvoříte během chvíle stojánek a telefon můžete pohodlně sledovat, aniž byste ho museli držet v ruce.
 • Praktické zavírání na magnet.
 • Nechybí kapsičky, které jsou na vnitřní straně a lze je použít na karty nebo podle potřeby na různé vizitky atd.
 • Flipový kryt je rovněž vybavený pružnou plastovou krabičkou, která dokonale mobilní telefonu uschová.

V nabídce je bohatý výběr obalů na mobily Vivo, ale vždy vybírejte podle vašeho typu mobilního telefonu, aby vám odpovídaly na míru konektory, otvory pro reproduktor a fotoaparát. Poté budete svůj mobilní telefon dokonale chránit, bezproblémově nabíjet a užívat.

Zobrazit

Obaly na mobily Vivo Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Vivo V23 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Kryty na mobilní telefony disponují praktickými prvky, které usnadní každodenní používání mobilu. Navíc jsou vyrobeny v mnoha designových provedeních.

  Vivo V23 5G

  Jestliže si pořídíte mobilní telefon Vivo V23 5G, pak máte několik možností, jak ho ochránit před poškozením. K neoblíbenějším patří především praktické kryty. I zde je možnost výběru. Zvolit můžete buď peněženkové pouzdro, které lze využít také jako stojánek a disponuje zavíráním na magnet anebo oblíbené tvrdé pouzdro, do kterého stačí mobil jen zasunout a je chráněn před vnějšími vlivy.

  -         Oba typy pouzder mají potřebné výřezy pro konektory.

  -         Mobil tedy není nutné při telefonování ani focení z pouzdra vyndávat.

 • Vivo Y21/Y21s - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si užívat váš mobilní telefon bez toho, abyste ustavičně dávali pozor, jestli mu nehrozí nebezpečí v podobě vnějších vlivů, škrábanců a upadnutí? Ochraňte vaše mobily a vyberte si vysoce kvalitní obaly, kryty a pouzdra na Vivo Y21, Vivo Y21s.

  Nejen vysoká kvalita je předností obalů, krytů a pouzder, ale i jedinečný design, díky kterému si dopřejete nový kabát mobilního telefonu každý den. Uspokojíte svoje představy a váš mobilní telefon Vivo Y21, Vivo Y21s přestane být jedním z mnoha a stane se originálem mezi ostatními. Nejen různé barevné odstíny, ale i výběr možností jako tenké, tvrdé, koženkové či gelové uspokojí vaše konkrétní potřeby. K dokonalé ochraně patří také kvalitní tvrzená skla a ochranné fólie, aby váš displej vydržel pořád jako nový.

  Dokonalá ochrana mobilního telefonu vůči nečistotám, prachu, vlhkosti a dalším vnějším vlivům, které mohou mobilní telefon poškodit nebo trvale znehodnotit jeho vzhled. Vaše obavy mohou být díky modernímu opatření minulostí.

 • Vivo Y33s - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Vivo Y33s.

 • Vivo Y72 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Vivo Y72 5G.

 • Vivo Y70 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Vivo Y70.

 • Vivo V21 4G/5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Vivo V21 4G/5G.