Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Lenovo

Pouzdra, obaly a kryty na chytré telefony Lenovo.
V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony značky Lenovo. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a ...

Pouzdra, obaly a kryty na chytré telefony Lenovo.
V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony značky Lenovo. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie. Přejeme Vám pohodlný a příjemný nákup!

Zobrazit

Obaly na mobily Lenovo Počet produktů: 2

Podkategorie

 • Lenovo Vibe S1 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty pro pro Lenovo Vibe S1 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Lenovo Vibe S1 Lite? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na mobily Lenovo Vibe S1 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Lenovo Vibe S1 Lite.

 • Lenovo K5 Note, Vibe K5 Note

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo K5 Note, Vibe K5 Note.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo K5 Note. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo K5 Note.

 • Lenovo K6 Note - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo K6 Note
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo K6 Note. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo K6 Note.

 • Lenovo A319 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty pro pro Lenovo A319.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Lenovo A319? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na mobily Lenovo A319 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Lenovo A319.

 • Lenovo A850 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo A850.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo A850. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo A850.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek