Katalog

Povolené filtry:
Vanička
Materiál

Honor 20 - Obaly, kryty, pouzdra

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Honor 20 - Obaly, kryty, pouzdra

Potřebujete mít telefon pořád k dispozici a máte obavy o jeho životnost? Chraňte váš mobilní telefon pomocí obalů, krytů a pouzder, které umí víc.

Jste spokojeni s vaším telefonem a chcete jej využívat dlouhá léta? Každodenní používání a vystavení telefonu vnějším vlivům vede k znehodnocení jeho vzhledu a mnohdy i poškození. Abyste nic podobného...

Potřebujete mít telefon pořád k dispozici a máte obavy o jeho životnost? Chraňte váš mobilní telefon pomocí obalů, krytů a pouzder, které umí víc.

Jste spokojeni s vaším telefonem a chcete jej využívat dlouhá léta? Každodenní používání a vystavení telefonu vnějším vlivům vede k znehodnocení jeho vzhledu a mnohdy i poškození. Abyste nic podobného nemuseli řešit a svůj telefon si užívali co nejdelší dobu, tak s tím vám pomohou kvalitní obaly, kryty a pouzdra na Honor 20 za příjemné ceny.

Zobrazit

Honor 20 - Obaly, kryty, pouzdra Počet produktů: 2

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Pokud používáte mobilní telefon Honor 20, tak máte skvělou příležitost vybrat si z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder, které poskytnou vašemu zařízení nejen kvalitní ochranu, ale i moderní design, který jej odliší od těch ostatních.

Vaše konkrétní představy uspokojí varianty koženkové, gelové, tvrdé, tenké, a aby byl chráněný i displej telefonu, tak o něj se postarají tvrzená skla a ochranné fólie vysoké kvality.

Mobilní telefon je zařízení, bez kterého si nejde představit ani den a využíváte jej nejen k soukromým, ale i pracovním účelům. Telefon je vystavený různým vlivům, které mohou vést až k jeho poškození. Obaly, kryty a pouzdra však těmto negativním vlivům spolehlivě zabrání.

Nemusíte se tak již obávat oděrků a škrábanců či prasklin na displeji, protože s touto ochranou bude váš telefon jako v bavlnce. Na telefon si tak nepřijde ani prach a jiné nečistoty.

A s tímto řešením získáte nejen kvalitní ochranu telefonu, ale i zcela nový a jedinečný design. Z mnoha možností si vyberete nejen různé barevné odstíny, ale i zajímavé motivy. Můžete si tak každý den zvednout náladu jiným designem či prosadit svůj styl a vkus.

Obaly, kryty a pouzdra se pestrým výběrem přizpůsobí představám mužů, dětí i žen a vyberete si na každou příležitost. Váš telefon se tak během chvilky stane skvělým módním doplňkem, který vás bude prezentovat v tom nejlepším světle.

Ochrana mobilu, která plní účel praktický a zároveň přináší pro mobilní telefon zcela nový vzhled.