Obaly na mobily Huawei

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 700 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Huawei

Rádi byste si zpestřili design vašeho mobilního telefonu a k tomu si dopřáli jeho efektivní ochranu před poškozením? Nechcete telefon nosit jen tak volně po kapsách a chcete se také vhodně prezentovat? Vyberte si z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder pro Huawei.

Potřebujete pro svůj mobilní telefon zcela nový a jedinečný design a rádi byste je...

Rádi byste si zpestřili design vašeho mobilního telefonu a k tomu si dopřáli jeho efektivní ochranu před poškozením? Nechcete telefon nosit jen tak volně po kapsách a chcete se také vhodně prezentovat? Vyberte si z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder pro Huawei.

Potřebujete pro svůj mobilní telefon zcela nový a jedinečný design a rádi byste jej dostatečně chránili před vnějšími vlivy? Obojí vám poskytnout nejen kvalitní, ale také moderní a cenově dostupné obaly, kryty a pouzdra pro Huawei.

I váš chytrý telefon je každý dne vystavený vnějším vlivům, které často vedou k jeho poškození či znehodnocení designu. Prach, nechtěné pády telefonu a oděrky jsou nejčastějším problémem a je na čase s tím něco udělat. Proto máte na výběr ze spousty možností provedení a také barev a motivů, díky čemu si to svoje vyberou jak muži, tak i ženy. Chránit můžete svoje mobilní zařízení také pomocí tvrzených skel a ochranných folií, které sedí právě pro chytré telefony Huawei.

Dopřejte si potěšení z nového designu telefonu a také záruku ochrany, která prodlouží jeho životnost. Díky kvalitní ochraně vydrží telefon dlouho funkční a díky stylovému designu vás bude vhodně prezentovat.

Zobrazit

Obaly na mobily Huawei Počet produktů: 8

Podkategorie

 • Huawei Nova 8i - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty, pouzdra na Huawei Nova 8i

 • Huawei P Smart 2021 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra na smartphone nemají pouze ochrannou funkci, ale také estetickou. Proto vybírejte typ, který přesně splňuje vaše požadavky. Pak bude váš mobil dokonalý.

  Huawei P Smart 2021

  Pokud si pořídíte chytrý mobil, který je finančně náročnější, bude zapotřebí ho také dokonale ochránit před nepříznivými vlivy a poškozením. Jednou z možností je temperované celoplošné tvrzené sklo. Dalším typem je knížkové pouzdro Huawei P Smart 2021, které má navíc přihrádky na platební karty nebo poznámky.

  • Pouzdra jsou vyráběná v mnoha barevných variantách a s originálními dezény.
  • Proto jsou vhodná i jako dárek nebo pozornost pro někoho blízkého.

  Pro praktické nošení si můžete zvolit knížkové pouzdro se šňůrkou.

 • Huawei Y5P - Obaly, kryty, pouzdra

  Bez ochranného krytu, tvrzeného skla a sluchátek už se dneska nikdo neobejde. A kromě toho, že chrání, tak můžou i úžasně vypadat a dát světu najevo, kdo jste.

 • Huawei Y6P - Obaly, kryty, pouzdra

  Existuje tolik možností, jak ochránit svůj drahý telefon před poškozením. Ať zvolíte jakýkoli z nich, garantujeme vám obrovský výběr motivů a barev.

  Udělejte ze svého mobilu módní doplněk

  Krásný, drahý smartphone nestačí. Musíte mu dát ještě něco navíc, aby vám mohl sloužit co nejdéle. A tím je pár bezpečnostních prvků, jako je tvrzené sklo, pouzdra, kryty nebo obaly. My vám nabízíme přes 5000 variant, barev a motivů. Vybírat ale samozřejmě můžete také z materiálů. A k tomu vám dáme ještě něco navíc.

 • Huawei P40 Lite E - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete pro váš telefon jen to nejlepší a hledáte adekvátní ochranu či nový design? Obaly, kryty a pouzdra všeho druhu uspokojí požadavky každého uživatele.

  Mobilní telefon je vašim každodenním společníkem? Je to již zcela běžný standard, že bez mobilu se již neobejdete a dělá vám společnost vždy a všude. A abyste mohli být v kontaktu s okolím i další roky, tak padne vhod i kvalitní ochrana mobilního telefonu, kterou vám poskytnou obaly, kryty a pouzdra na Huawei P40 Lite E.

 • Huawei P40 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste si dopřáli něco výjimečného, a co souvisí s vaším telefonem? Vaše potřeby plně uspokojí moderní obaly, kryty a pouzdra pro každého.

  Chcete potěšit sebe či někoho jiného něčím výjimečným a přitom praktickým? Každý dnes využívá mobilní telefon, a proto je na místě myslet i na jeho péči. Můžete tak potěšit pěkným dárkem nebo udělat radost přímo sobě, když si pořídíte zajímavé a kvalitní obaly, kryty a pouzdra na Huawei P40 Lite, které mobil ochrání, a ještě mu dodají zcela nový design.

 • Huawei P30 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete váš mobilní telefon udržet co nejdéle funkční a pořád jako nový? Máte rádi změnu a jedinečné designové prvky? Obojí splňují originální a všestranné obaly, kryty a pouzdra na Huawei P30 Lite.

  Udržet mobilní telefon funkční a pořád jako nový není ani trochu jednoduché, protože ze všech stran na něj čekají nástrahy v podobě nečistot, prachu, možností poškrábání či pádu. Avšak jen do té doby, než jej obléknete do kvalitních obalů, krytů či pouzder, které si s vnějšími vlivy bravurně poradí. Kromě toho získáte pro mobilní telefon zcela nový design, který jej odliší od těch ostatních.

  Můžete si vybírat nejen z rozmanitých barevných odstínů či vzorů, ale i v různém provedení jako koženkové, gelové, tvrdé či tenké. A aby byla ochrana mobilního telefonu dokonalá, tak k dispozici jsou i tvrzená skla a ochranné fólie. Můžete tak svůj mobilní telefon nejen chránit, ale vychutnávat si i dokonalý a rozmanitý design.

 • Huawei P20 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste dostatečně chránili svůj mobilní telefon? Chcete zachovat co nejdéle jeho funkčnost a nový vzhled? K tomu slouží moderní a velice kvalitní obaly, kryty a pouzdra určené přímo pro typ mobilního telefonu Huawei P20 Lite.

  Chcete svůj mobilní telefon nejen chránit před poškozením, ale dopřát mu také nový design? O váš mobil se ve všech směrech postarají kvalitní a cenově dostupné obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P20 Lite.

  Kvalitní ochrana váš mobilní telefon ochrání proti nečistotám, pádům i poškrábání a zajistí mu tak dlouhou životnost a stálý vzhled. Díky pestrému výběru můžete počítat nejen s kvalitní ochranou, ale také s různorodým provedením a designem. Díky tomu získá ke všemu váš telefon zcela nový vzhled a vy uděláte dokonalý dojem na okolí. Můžete si vybírat z možností jednobarevných i vzorovaných a to jak vhodné pro dámy, tak i pro pány. Kromě pouzder, krytů a obalů si můžete vybrat také kvalitní tvrzené skla a ochranné folie určené přesně pro typ mobilního telefonu Huawei P20 Lite.

  Díky těmto možnostem se váš mobilní telefon změní k nepoznání a bude vás příjemně prezentovat ve sféře pracovní i soukromé.

 • Huawei Nova 5T - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si zpříjemnit chvíle s vaším mobilním telefonem a zároveň mu poskytnout spolehlivou ochranu? Obaly, kryty a pouzdra jsou to pravé pro vás i telefon.

  Rádi byste si užívali mobil ještě víc, ale máte obavy o jeho životnost? S tím vám pomůže dokonalá ochrana, díky které se nemusíte již obávat o jeho funkčnost, dlouhou životnost ani vzhled. Bude pořád jako nový a plně funkční, protože si můžete ihned pořídit kvalitní, a přitom levné obaly, kryty a pouzdra na Huawei Nova 5T.

 • Huawei P Smart Z - Obaly, kryty, pouzdra

  Moderní a stylová pouzdra dodají vašemu mobilu ten pravý šmrnc. Vybírat můžete z mnoha motivů a designových zpracování. Dalším kritériem je typ pouzdra.

  Huawei P Smart Z

  Originální pouzdra pro originální smartphone dotvoří celek v dokonalý výsledek. Přesně tak by se dala vystihnout pouzdra Huawei P Smart Z, která můžete mít v mnoha různých podobách a typech.

  -         Jedním z nich je průhledné lehké silikonové pouzdro, které si můžete vybrat podle některého z krásných motivů.

  -         Najdete tu například něžné květy nebo lapač snů.

  Další variantou je knížkové pouzdro s dokonalým designovým zpracováním v podobě barevného obrázku či vytlačeným motivem. Všechny typy pouzder disponují výřezy na potřebné konektory.

 • Huawei P Smart 2019 - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranný obal pro váš nový mobil Huawei P Smart 2019 je nezbytnou investicí, pokud si přejete, aby vaše zařízení vypadalo jako nové i za několik měsíců či let.

  Přáli byste si, aby váš mobil vypadal jako nový i za několik měsíců aktivního používání? V tom případě se neobejdete bez investice do kvalitního obalu, který se postará o eliminaci jakýchkoliv mechanických poškození. Zvyšte proto ochranu svého mobilního telefonu touto drobnou investicí, která je oproti pořizovací ceně za váš nový mobil naprosto zlomková a minimální.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P Smart 2019 plní zejména ochrannou funkci. Postarají se o to, aby zadní kryt vašeho mobilu zůstal nepoškozen i přes každodenní používání a nošení v kapse. Žádné škrábance, rýhy ani jiné defekty, díky vašemu kvalitnímu obalu bude váš telefon v maximálním bezpečí.

  Díky modernímu obalu se váš mobil promění ve stylový módní doplněk, který podtrhne vaši celkovou image. Vlivem nízké ceny je to navíc doplněk dostupný naprosto každému, můžete si jej klidně pořídit ve více barevných variantách a pravidelně obaly střídat.

 • Huawei Y5 2019 - Obaly, kryty, pouzdra

  Máte obavy o svůj mobilní telefon a chcete jej dostatečně chránit před vnějšími vlivy? Pořiďte si kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra na mobil.

  Chcete si mobilní telefon užívat co nejdéle a zároveň si dopřát jeho jedinečný design? O ochranu i nový vzhled se kvalitně, originálně a levně postarají obaly, kryty a pouzdra na Huawei Y5 2019, které vám poskytnou veškerý komfort a ochranu mobilního zařízení.

 • Huawei Y6 2019 - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste změnili design vašeho telefonu a zároveň zajistili jeho kvalitní ochranu? Obojí je možné, když si vyberete kvalitní a moderní obaly, kryty a pouzdra na Huawei Y6 2019.

  Mobilní telefon je křehká věc používaná denně, a proto si zaslouží dokonalou péči ze všech stran. Jeho funkčnost a vzhled budou trvale zachované díky kvalitní ochraně formou obalů, krytů či pouzder, které kromě funkce praktické plní i funkci estetickou. Různé designové prvky, barvy a vzory vás budou na veřejnosti dokonale prezentovat a váš mobilní telefon bude pořád jiný než ostatní. Vychutnáte si tak originalitu a přizpůsobení konkrétní příležitosti.

  Kvalitu ochrany a jedinečný design mobilního telefonu vám zajistí pestrý výběr, a kromě jedinečnosti designu na vás čekají i různé možnosti provedení jako tenké, tvrdé, gelové nebo koženkové. Váš mobilní telefon můžete bez obav denně používat a vložit jej s kvalitní ochranou do kabelky či baťohu nebo kapes oděvu.

 • Huawei Y7 2019 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pro ochranu Vašeho mobilu jsou určeny kryty a obaly, které jsou přímo vyrobené na daný typ. Je tedy jasné, že mají otvory na konektory na těch správných místech.

  Chránit svůj mobilní telefon před poškozením můžete několika možnými způsoby. Některé jsou méně a některé více účinné. Zadní kapsa riflí anebo boční přihrádka dámské kabelky patří rozhodně k těm méně účinným.

  o       Pokud chcete, aby Váš Huawei Y7 2019 zůstal nepoškrábaný a stále jako nový, pak mu pořiďte společnost v podobě ochranného krytu nebo obalu.

  o       Kromě toho, že zajistíte jeho bezpečnost, dodáte mu i patřičný styl.

  Moderní kryty a obaly jsou totiž řešené nejen prakticky, ale také dokonale esteticky. Kupříkladu ochranný kryt s vtipným nebo romantickým motivem může být i skvělým dárkem pro někoho blízkého.

  • Zkrátka nepřijdou ani, kteří mají raději uhlazeně elegantní styl.

  Každý kryt i obal je vybaven otvory pro připojení konektorů a fotoaparátu. Tímto praktickým řešením je zajištěna bezpečnost, protože není nutné vyndávat při žádné akci telefon z pouzdra o ohrožovat ho tak na zdraví nebo dokonce na životě.

 • Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Máte obavy z opotřebování nebo poškození vašeho mobilního telefonu? Nebo toužíte po tom, aby měl váš mobilní telefon zcela jiný design? Kvalitní ochranu a originální design poskytují kryty, pouzdra i obaly vhodné pro typ telefonu Huawei Y5 2018 a Y5 Prime 2018.

  Chcete, aby váš mobilní telefon plnil svojí funkci co nejdéle? Každodenní používání a nošení v kabelce nebo tašce či pokládání na různá místa vede často k opotřebování a také poškození mobilního telefonu. Pokud chcete, aby bylo o váš telefon co nejlépe postaráno, tak si vyberte obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018.

  Váš chytrý telefon získá kvalitní ochranu, díky které zachováte jeho delší funkčnost a také stálý vzhled a ještě mu dopřejete nový design, který lze měnit. Můžete si vybrat z pestré nabídky, jako jsou kryty, pouzdra a obaly tenké, koženkové, tvrdé, gelové a také tvrzená skla a ochranné folie určené pro typ mobilního telefonu Huawei Y5 2018 a Y5 Prime 2018.

  Příjemné motivy designu a také různorodé barevné odstíny umožňují výběr mužům i ženám. Můžete se tak originálně prezentovat a zároveň mít váš mobilní telefon pod stálou ochranou. Zabráníte také poškození při případném pádu mobilního telefonu.

 • Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste co nejlépe chránili svůj mobilní telefon a hledáte kvalitní možnosti? Uvítali byste zároveň nový design a pestrý výběr těchto prvků? Potom neváhejte a pořiďte si kvalitní a zároveň estetické obaly, kryty a pouzdra, které sedí pro Huawei Y6 2018 a Y6 Prime 2018.

  Chcete, aby váš mobilní telefon ustál nošení po kapsách nebo v kabelce, byl odolný vůči nečistotám a také proti pádům? Potom je nejvyšší čas zajisti pro něj kvalitní a levnou ochranu jako jsou obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 2018, Huawei Y6 Prime 2018.

  Váš mobilní telefon je investice, o kterou je potřebné co nejlépe pečovat a proto si můžete vybírat z různých druhů obalů, krytů a pouzder jako jsou koženkové, tenké, tvrdé, gelové a také ochrana displeje formou tvrzených skel a ochranných folií, které přesně sedí na mobilní telefon Huawei Y6 2018 a Y6 Prime 2018. Kromě praktické části plní také účel estetický a vy si můžete vybírat design různých barev nebo motivů, z kterých si vyberou jak ženy, tak i muži.

  Pouzdra, obaly a kryty jsou skvělé řešení jak svůj telefon dostatečně ochránit a také mu dodat zcela originální design. Můžete se tak profesionálně i elegantně prezentovat a zároveň si dopřát jedinečný vzhled telefonu.

 • Huawei P Smart - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P Smart.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P Smart. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P Smart. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P Smart.

 • Huawei P20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P20.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P20? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P20 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P20.

 • Huawei P20 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Máme velký výběr krytů, obalů a pouzder pro mobil Huawei P20 Pro.  Pojďte si vybrat z našeho sortimentu, kde najdete pouzdra peněženková, knížková nebo flipová. Ze zadních obalů Vám můžeme nabídnout silikonové, gelové a nebo také tvrdé kryty.

  Pouzdra z naší nabídky Vám pomohou chránit Váš mobil Huawei P20 Pro před pádem.

  Na ochranu obrazovky doporučujeme zakoupit ochranné trvzené sklo.

 • Huawei P10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P10 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P10 Lite ? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P10 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P10 Lite.

 • Huawei P9 Lite Mini - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite Mini.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P9 Lite Mini. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P9 Lite Mini. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P9 Lite Mini.

 • Huawei P9/P8 Lite 2017, Honor 8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite 2017 (P8 Lite 2017, Honor 8 Lite).
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P9 Lite 2017 ? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P9 Lite 2017 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P9 Lite 2017.

 • Huawei P8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P8 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P8 Lite? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P8 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P8 Lite.

 • Huawei P9 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P9 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P9 Lite. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P9 Lite.

 • Huawei Mate 20 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 20 Lite.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 20 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Huawei Mate 20 Lite. Můžete si vybrat z tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla na Huawei Mate 20 Lite.

 • Huawei Mate 10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 10 Lite.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 10 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Mate 10 Lite. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Mate 10 Lite.

 • Huawei Nova 3i - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete pro svůj mobilní telefon mnohem víc, než doposud? Rádi byste jej chránili, aby vám co nejdéle vydržel a zároveň si vybrali zcela nový design? Obaly, kryty a pouzdra určené pro typ Huawei Nova 3i vám poskytnou jedinečné a levné řešení.

  Záleží vám na tom, aby funkčnost vašeho mobilního telefonu vydržela co nejdéle? O kvalitní ochranu a také estetický design pro váš mobilní telefon se postarají obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova 3i za příjemné ceny dostupné pro každého.

  Zajisté i vy nosíte svůj mobilní telefon v tašce, kabelce, v kapse u bundy či ho jen tak někam odkládáte. Právě tyto okolnosti vedou k tomu, že může dojít k jeho poškození vnějšími vlivy nebo poškrábání displeje. Vy si můžete vybírat z pestré nabídky, jako jsou obaly, kryty a pouzdra knížkové, peněženkové, flipové nebo také tvrdé, silikonové, gelové včetně tvrzených skel a to vše pro typ telefonu Huawei Nova 3i.

  Tyto prvky dokážou kvalitně a efektivně ochránit váš telefon nejen před běžnými vnějšími vlivy jako jsou nečistoty, vlhkost či poškrábání, ale také třeba slouží i jako ochrana v případě pádu mobilního zařízení. Můžete si tak dopřát zcela jedinečné řešení také co se estetického designu týče.

 • Huawei Nova 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete zajistit, aby byl váš mobilní telefon pořád v bezpečí? Ochránit jej před nečistotami, poškozením a také samotným pádem? Vyberte si z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder, které jsou vhodné přímo pro typ telefonu Huawei Nova 3.

  Rádi byste si užívali svůj mobilní telefon co nejdéle a chcete pro to udělat maximum? Před poškozením, pády i nečistotami jej dokážou ochránit kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova 3.

  I váš mobilní telefon je vystavený každodennímu opotřebení, ke kterému značnou mírou přispívají nečistoty, prach, nošení v kabelce či tašce a také nepříjemné pády, kterým se občas nelze vyhnout. Právě pro tento účel jsou stvořené nejrůznější možnosti krytů, obalů a pouzder jako jsou tenké, koženkové, tvrdé, gelové a také kvalitní tvrzená skla padnoucí právě na typ telefonu Huawei Nova 3.

  Díky kvalitní ochraně zajistíte vašemu mobilnímu zařízení dostatečnou péči a ochráníte jej před vnějšími vlivy, které jej dokážou nenávratně poškodit. Můžete tak využít nejen kvalitní ochranu, ale současně i dokonalý design díky různým barvám, motivům a provedení. Váš mobilní telefon vás bude také ukázkově prezentovat na veřejnosti.

 • Huawei Nova - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Nova. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Nova. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Nova.

 • Huawei Y3 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y3 II.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y3 II. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y3 II. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y3 II.

 • Huawei Y5 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y5 II.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y5 II. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y5 II. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y5 II.

 • Huawei Y6 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y6 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y6 2017.

 • Huawei Y6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Y6 Pro.
  Máte pocit, že by si Váš Y6 Pro zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Y6 Pro. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Y6 Pro.

 • Huawei Y6 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 II.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei Y6 II? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei Y6 II za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Y6 II.

 • Huawei Y7 2018, Y7 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby váš mobilní telefon vypadal pořád jako nový? Záleží vám na jeho trvalé funkčnosti a chcete zachovat jeho vzhled bez poškození? V tom případě vás zajisté zaujmou moderní a ke všemu levné obaly, kryty a pouzdra, které padnou pro Huawei Y7 2018 a Y7 Prime 2018.

  Potřebujete zajistit vašemu mobilnímu telefonu kvalitní ochranu proti pádu, poškození vnějšími vlivy nebo poškrábání displeje? Podívejte se na kvalitní a designově zajímavé obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 2018, Y7 Prime 2018.

  Široký výběr vám umožní uspokojit konkrétní potřeby související s ochranou a také si můžete vybrat dokonalý design, díky kterému se váš telefon změní k nepoznání a odliší od všech ostatních. Můžete si tak vybrat rozmanité kousky obalů, krytů a pouzder jako například koženkové, tenké, tvrdé, gelové a také tvrzená skla a ochranné folie, které padnou jako ulité právě pro typ telefonu Huawei Y7 2018, Y7 Prime 2018. Získáte kvalitu za rozumné ceny a ještě nový kabát šitý na míru pro uvedený typ telefonu.

  Dopřejte si veškerý komfort a zajištění mobilního telefonu a užívejte si také moderní prezentaci v práci i v soukromí. S novým designem pozitivně upoutáte pozornost.

 • Huawei Y7 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y7 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y7 2017. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y7 2017.

 • Huawei Y7 Prime 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 Prime 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y7 Prime 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y7 Prime 2017. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y7 Prime 2017.

 • Huawei P10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P10.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P10. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P10. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P10.

 • Huawei P9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P9? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P9 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P9.

 • Huawei P8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Ascend P8.
  Máte pocit, že by si Váš P8 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Ascend P8. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Ascend P8.

 • Huawei Mate 9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 9.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 9. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Mate 9. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Mate 9.

 • Huawei Mate 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Mate 7.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Mate 7? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Mate 7 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Mate 7.

 • Ascend Y330 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Y330.

 • Ascend Y530 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Y530.

 • Ascend Y550 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Ascend Y550.
  Máte pocit, že by si Váš Ascend Y550 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Ascend Y550. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Ascend Y550.

 • Huawei Y635 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y635.

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Sháníte ideální obal na telefon, který by Vám opravdu pomohl předejít nejrůznějším poškozením? Máme pro Vás mnoho kousků, a navíc nějaké doplňky.

Perfektní kousky na telefon Huawei

Pokud hledáte opravdu perfektní obaly na telefon Huawei, jsme Vám tu plně k dispozici, a to s velmi širokou nabídkou! Pro každou značku telefonu máme k dispozici široký sortiment. Každý má samozřejmě jiné priority, někdo si oblíbil pouze zadní kryty, které telefon nikterak „nezvětší“, a někdo má raději chráněnou i přední stranu. Samozřejmě je k dispozici mnoho barevných variant, a kromě toho také krásné vzory, kdy některé zaujmou více dámy, jiné jsou speciálně pro pány.

Všechno si můžete vybrat z pohodlí svého domova, a nechat si balíček zaslat na Vaši adresu. Pokud nakoupíte nad 500 korun, pak Vám zašleme balíček prostřednictvím České pošty zdarma. Další možností je také Zásilkovna či DPD Kurýr.

Ozdoby k mobilu

Samozřejmě nemusíte zdobit jen samotný telefon, protože veselé ozdoby lze využít i pro jiné účely. Dnes je velice trendy mít ozdobu na USB kabel, takže při nabíjení Vás bude doprovázet roztomilé zvířátko. Vyberete si pro sebe hrošíka, kočičku, žraloka nebo třeba pandu? Takové zvířátko má také další funkci, a to že jednoduše poznáte, která nabíječka je Vaše, když budete někde na cestách.

Sluchátka ke každému telefonu

Rádi posloucháte hudbu a chtěli byste si koupit nějaká sluchátka, která budou pro každou příležitost? V nabídce jsou různé barvy, a můžete si vybrat také perleťová sluchátka, která budou nejen hrát skvěle, ale také budou skvěle vypadat. Samozřejmě jsou k dispozici také další typy, stačí volit dle své potřeby.

Vybírejte kompletní příslušenství k telefonům, abyste měli vše, co potřebujete. Určitě si prohlédněte také kategorii slevy, ve které můžete narazit na zajímavé kousky. Ať už potřebujete nějaké příslušenství k telefonu pro sebe nebo pro někoho dalšího, určitě vybírejte v mnoha kategoriích – u nás jistě najdete perfektní dárky pro blízké i kamarády.