Obaly na mobily Huawei

Odběr novinek

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

 
Obaly na mobily Huawei

Pouzdra, obaly a kryty pro chytré telefony Huawei.
Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na mobily Huawei za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u ...

Pouzdra, obaly a kryty pro chytré telefony Huawei.
Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na mobily Huawei za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei.

Zobrazit

Obaly na mobily Huawei Počet produktů: 25

Podkategorie

 • Huawei P20 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P20 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P20 Lite ? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P20 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P20 Lite.

 • Huawei P20 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Máme velký výběr krytů, obalů a pouzder pro mobil Huawei P20 Pro.  Pojďte si vybrat z našeho sortimentu, kde najdete pouzdra peněženková, knížková nebo flipová. Ze zadních obalů Vám můžeme nabídnout silikonové, gelové a nebo také tvrdé kryty.

  Pouzdra z naší nabídky Vám pomohou chránit Váš mobil Huawei P20 Pro před pádem.

  Na ochranu obrazovky doporučujeme zakoupit ochranné trvzené sklo.

 • Huawei P20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P20.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P20? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P20 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P20.

 • Huawei P Smart - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P Smart.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P Smart. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P Smart. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P Smart.

 • Huawei P9 Lite Mini - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite Mini.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P9 Lite Mini. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P9 Lite Mini. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P9 Lite Mini.

 • Huawei P9/P8 Lite 2017, Honor 8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite 2017 (P8 Lite 2017, Honor 8 Lite).
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P9 Lite 2017 ? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P9 Lite 2017 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P9 Lite 2017.

 • Huawei P8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P8 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P8 Lite? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P8 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P8 Lite.

 • Huawei P9 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9 Lite.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P9 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P9 Lite. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P9 Lite.

 • Huawei P10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P10 Lite.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P10 Lite ? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P10 Lite za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P10 Lite.

 • Huawei Mate 20 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 20 Lite.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 20 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Huawei Mate 20 Lite. Můžete si vybrat z tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla na Huawei Mate 20 Lite.

 • Huawei Mate 10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 10 Lite.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 10 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Mate 10 Lite. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Mate 10 Lite.

 • Huawei Nova 3i - Obaly, kryty, pouzdra

  Máme velký výběr krytů, obalů a pouzder pro mobil Huawei Nova 3i.  Pojďte si vybrat z našeho sortimentu, kde najdete pouzdra peněženková, knížková nebo flipová. Ze zadních obalů Vám můžeme nabídnout silikonové, gelové a nebo také tvrdé kryty.

  Pouzdra z naší nabídky Vám pomohou chránit Váš mobil Huawei Nova 3i před pádem.

  Na ochranu obrazovky doporučujeme zakoupit ochranné trvzené sklo.

 • Huawei Nova 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova 3.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Nova 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Huawei Nova 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla na Huawei Nova 3.

 • Huawei Nova - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Nova. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Nova. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Nova.

 • Huawei Nova Smart - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Nova Smart.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Nova Smart. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Nova Smart. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Nova Smart.

 • Huawei Y3 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y3 II.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y3 II. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y3 II. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y3 II.

 • Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y5 2018, Y5 Prime 2018.

 • Huawei Y5 (Y560) - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y5. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y5.

 • Huawei Y5 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y5 II.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y5 II. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y5 II. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y5 II.

 • Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y6 2018, Y6 Prime 2018.

 • Huawei Y6 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y6 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y6 2017.

 • Huawei Y6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y6.

 • Huawei Y6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Y6 Pro.
  Máte pocit, že by si Váš Y6 Pro zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Y6 Pro. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Y6 Pro.

 • Huawei Y6 II - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 II.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei Y6 II? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei Y6 II za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Y6 II.

 • Huawei Y6 II Compact - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y6 II Compact.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y6 II Compact. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y6 II Compact. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y6 II Compact.

 • Huawei Y7 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y7 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y7 2017. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y7 2017.

 • Huawei Y7 2018, Y7 Prime 2018 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 2018, Y7 Prime 2018.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y7 Prime 2018. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y7 Prime 2018. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y7 Prime 2018.

 • Huawei Y7 Prime 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y7 Prime 2017.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y7 Prime 2017. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y7 Prime 2017. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y7 Prime 2017.

 • Huawei P10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P10.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei P10. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei P10. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei P10.

 • Huawei P9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei P9.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Huawei P9? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Huawei P9 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei P9.

 • Huawei P8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Ascend P8.
  Máte pocit, že by si Váš P8 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Ascend P8. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Ascend P8.

 • Ascend P7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend P7.

 • Huawei Mate 9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Mate 9.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Mate 9. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Mate 9. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Mate 9.

 • Huawei Mate 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Mate 7.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu Mate 7? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na Mate 7 za nízké ceny. Na Modnimobil.cz máme velký výběr dámských pouzder na mobil s motivem květů, motýlů, soviček a jiných hezkých něžných vzorů. I pánové u nás mohou nalézt jednobarevná elegantní pouzdra na svůj mobil. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Mate 7.

 • Ascend G7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend G7.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei G7. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Ascend G7. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Ascend G7.

 • Ascend G6 LTE (P7 Mini) - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend G6 LTE (P7 Mini).

 • Huawei G8 (GX8) - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei G8 (GX8).
  Máte pocit, že by si Váš G8 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Huawei G8. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei G8 (GX8).

 • Ascend G526 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend G526.

 • Ascend G620s - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Ascend G620s.
  Máte pocit, že by si Váš Ascend G620s zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Ascend G620s. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Ascend G620s.

 • Ascend G630 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend G630.

 • Ascend G700 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend G700.

 • Ascend Y300 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Y300.

 • Ascend Y330 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Y330.

 • Huawei Y360 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty pro Huawei Y360.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Huawei Y360. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Huawei Y360. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Huawei Y360.

 • Ascend Y530 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Ascend Y530.

 • Ascend Y550 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na Huawei Ascend Y550.
  Máte pocit, že by si Váš Ascend Y550 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Ascend Y550. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil Huawei Ascend Y550.

 • Huawei Y635 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Huawei Y635.

Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek

Máme velký výběr krytů, obalů a pouzder pro mobily Huawei.  Pojďte si vybrat z našeho sortimentu, kde najdete pouzdra peněženková, knížková nebo flipová. Ze zadních obalů Vám můžeme nabídnout silikonové, gelové a nebo také tvrdé kryty.

Pouzdra z naší nabídky Vám pomohou chránit Váš mobil Huawei před pádem.

Na ochranu obrazovky doporučujeme zakoupit ochranné trvzené sklo.

Typy obalů, které nabízíme

Zadní tvrdé kryty na mobil

Tyto kryty jsou vyrobeny z tvrdého plastu a zacvaknou se na zadní část mobilu.
Výhodou je, že jsou tenčí než pružné gelové obaly, při pádu se však nevyznačují takovou odolností.

Zadní gelové obaly na mobil

Tyto obaly jsou většinou vyrobeny z polyuretanu (TPU) a vyznačují se delší životností.
Chrání váš mobil po celém obvodu. Okraj kolem displeje je jemně vystouplý a tím pádem můžete mobil položit obrazovkou dolů, aniž by se dotkl podkladu.

Flipová, knížková neboli peněženková pouzdra na mobil

Poskytnou Vám nejlepší ochranu. Jednoduše mobil vložíte do gelové, silikonové nebo tvrdé vaničky. Zaklapnete přední část a je hotovo.
Při telefonickém hovoru většinou ani nemusíte mít pouzdro otevřené. Zvuk je slyšet i přes zavřené pouzdro.
Do pouzdra si také můžete schovat vizitky nebo jiné kartičky.