Odběr novinek

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

 
Obaly na mobily Xiaomi

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto úč...

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto účely jsou jako stvořené obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi.

I váš chytrý telefon se může občas stát obětí vnějších vlivů a pádů a tím může dojít k jeho poškození či znehodnocení vzhledu. Proto je tady pestrý výběr obalů, krytů a pouzder jako jsou tenké, koženkové, tvrdé a gelové a jako další možnost ochrany tvrzená skla a ochranné folie určené pro značku telefonu Xiaomi. Kromě toho si můžete vybrat z různých designových možností, jako jsou rozmanité barvy a motivy, z kterých si na svoje přijdou jak muži, tak i ženy.

Nechte váš mobilní telefon vyniknout a dopřejte mu nejen dokonalý a nový design, ale také kvalitní ochranu za skvělé ceny. Získáte také dokonalé řešení pro vlastní prezentaci a zcela originální design telefonu, který můžete opakovaně měnit podle nálady, příležitosti i svého vlastního stylu a vkusu.

Zobrazit

Obaly na mobily Xiaomi Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Pocophone F1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby vaše mobilní zařízení vydrželo bez poškození a škrábanců co nejdéle? Máte obavy z poškození při pádu mobilního telefonu? Vašich obav vás zbaví kvalitní a zajímavé obaly, kryty a pouzdra, které skvěle sedí pro typ mobilního zařízení Pocophone F1.

  Rádi byste zachovali veškerou funkčnost vašeho mobilního telefonu a také jeho dokonalý vzhled? Nejen o ochranu, ale také o skvělý design se postarají moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Pocophone F1.

  Pro zachování funkčnosti a dlouhé životnosti vašeho mobilního telefonu je vhodné najít řešení, které vám tyto potřeby zajistí. Proto vás potěší pestrý výběr možností pro kryty, pouzdra a obaly jako jsou varianty koženkové, tenké, gelové nebo tvrdé a ke všemu za skvělé ceny. K tomu můžete ochranu ještě zvýšit a to díky výběru kvalitních tvrzených skel a ochranných folií pro typ telefonu Pocophone F1. Kromě praktické části vám poskytnou také uspokojení estetické a to díky pestrému výběru barev a různých motivů.

  Prodlužte životnost vašeho mobilního telefonu díky pestrým možnostem výběru ochranného příslušenství a dopřejte si také jedinečný design. Právě design vám pomůže odlišit váš telefon od ostatních a ještě vás prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Xiaomi Redmi S2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi S2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi S2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi S2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi S2.

 • Xiaomi Mi Mix 2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi Mix 2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi Mix 2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi Mix 2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi Mix 2.

 • Xiaomi Mi Max 2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi Max 2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi Max 2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi Max 2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi Max 2.

 • Xiaomi Mi 8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 8 Lite.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi 8 Lite. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla na Xiaomi Mi 8 Lite.

 • Xiaomi Mi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 6.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi 6. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi 6.

 • Xiaomi Redmi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si jedinečná chytrý telefon a máte obavy, aby se rychle neopotřeboval nebo rovnou nepoškodil? Chcete se zbavit tohoto rizika a o telefon kvalitně pečovat? Vyberte si z jedinečné nabídky obalů, krytů a pouzder, které padnou pro typ telefonu Xiaomi Redmi 6.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň si zachoval svůj dokonalý vzhled? I o mobilní telefony je potřebné pečovat a s tím vám efektivně pomůžou kvalitní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 6 za rozumné ceny.

  Mobilní telefony jsou záležitostí, která se využívá každý den, a proto mají i na váš telefon vliv vnější faktory jako odření, nečistoty nebo nechtěné pády. O to, aby váš telefon zůstal celý, a nepoškozený se postará široký výběr obalů, krytů a pouzder, které nabízejí spoustu moderních variant provedení a také barev a motivů. Ochranu telefonu můžete zvýšit také nabídkou tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro značku mobilního telefonu Xiaomi Redmi 6.

  Dokonalý design vám poskytne jedinečnost, díky které si můžete vybrat řešení podle svých představ a kdykoliv můžete provést výměnu za jiné řešení podle nálady, stylu, vkusu či příležitosti.

 • Xiaomi Redmi 6A - Obaly, kryty, pouzdra

  Těšíte se z vašeho nového mobilního telefonu, ale máte obavy z jeho poškození či vlivu nečistot? Chcete jej udržet v plné kondici co nejdéle a kvalitně se o něj postarat? Potom si stačí pořídit oblíbené obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Redmi 6A.

  Chcete váš oblíbený mobilní telefon co nejlépe udržovat a chránit a také si dopřát jedinečný design? Na veškeré potřeby tohoto charakteru jsou pro vás připravené kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 6A.

  Kvalitní ochrana mobilního telefonu prodlouží jeho životnost a ke všemu si dopřejete zcela nový design, který uspokojí vaše konkrétní představy. Můžete si vybírat z pestré palety barev a motivů a také různé varianty provedení jako třeba knížkové, pružné a mnoho dalších. V případě ochrany displeje před poškozením využijte nabídku kvalitních tvrzených skel a ochranných folií určených právě pro typ telefonu Xiaomi Redmi 6A. Vaší spokojenost navýší nejen kvalita ochrany pro váš mobilní telefon, ale také jedinečné možnosti designu.

  I mobilní telefon vás prezentuje v soukromé i pracovní sféře a proto je důležité dbát o jeho ochranu a dopřát si také originalitu v podobě nového designu.

 • Xiaomi Mi A2 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete svůj telefon co nejdéle využívat a záleží vám proto na jeho efektivní ochraně? Kromě toho byste uvítali změnu a dopřáli jeho zcela jiný design? Podívejte se na zajímavé a kvalitní obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Mi A2 Lite.

  Chcete zachovat vzhled svého mobilního telefonu jako nový a k tomu mu dopřát zcela jiný design? Každodenní využívání telefonu přináší také značné opotřebování a také vnější vlivy, které jej dokážou znehodnotit. Proto je dobré využít ochranné prvky, jako jsou obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A2 Lite.

  Vhodná a především kvalitní ochrana pro vás mobilní telefon zajistí, že nedojde k jeho poškození a vy si tak trvale můžete užívat jeho funkce i dokonalý vzhled. Můžete si tedy vybírat z nejrůznějších variant, které uspokojí vaše potřeby jako třeba koženkové, tvrdé, gelové nebo tenké a mnoho dalších. K tomu si můžete pořídit také kvalitní tvrzená skla a ochranné folie vhodné pro typ telefonu Xiaomi Mi A2 Lite.

  Ochrana telefonu nabízí také dokonalý design díky pestré paletě barev a motivů, z kterých si podle svého vkusu vyberou muži i ženy. Váš telefon tak bude působit originálně a vkusně vás prezentovat.

 • Xiaomi Mi A1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A1.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi A1. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi A1. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi A1.

 • Xiaomi Redmi 5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 5.

 • Xiaomi Redmi 5A - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste si dopřáli nový design vašeho telefonu a zároveň jeho efektivní ochranu? Máte obavy z jeho poškození a chcete jej lépe chránit? Vyberte si ze široké nabídky obalů, krytů a pouzder a vylepšete tak svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 5A.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon co nejdéle a zachovat jeho původní vzhled a funkčnost? Na kvalitní ochranu a dokonalý design jsou tady moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5A.

  Používání mobilního telefonu a jeho přenášení v kabelce, tašce či po kapsách sebou přináší také riziko poškození, vliv nečistot a také nepříjemných pádů. Pokud chcete svůj mobilní telefon v každém případě chránit a zachovat jeho trvalou funkčnost a dokonalý vzhled, tak si vyberte z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder včetně tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro typ telefonu Xiaomi Redmi 5A. Dopřejte si také jedinečný design formou pestrých barev a motivů, které uspokojí potřeby mužů i žen.

  Elegantní řešení, díky kterému nejen ochráníte svůj mobilní telefon, ale dopřejete si také jedinečný a příjemný design pro váš mobilní telefon. Praktické a estetické řešení, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

 • Xiaomi Redmi 5 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobilní telefon užívat dlouhodobě a máte obavy z jeho poškození a opotřebování? Rádi byste změnili také jeho design? S těmito potřebami vám efektivně pomůžou kvalitní, praktické a ke všemu estetické obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň pořád vypadal skvěle? S tím vám v každém směru dokážou pomoct obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Aby váš mobilní telefon zůstal pořád dokonalý, tak s kvalitní ochranou získáte také nový design. Můžete si vybírat nejen z různých možností barev a obrázkových motivů, ale také varianty knížkové, silikonové, tvrdé, tenké, koženkové a mnoho dalších. Ochranu mobilního telefonu můžete zvýšit také pořízením tvrzených skel a ochranných folií, které sedí přímo na Xiaomi Redmi 5 Plus. Pořízením těchto produktů zvýšíte ochranu vašeho telefonu a dopřejete si také jedinečný design.

  Prezentujte se na veřejnosti s vašim mobilním telefonem v tom nejlepším světle a dopřejte si možnosti nejen podle konkrétních potřeb, ale také podle vlastního vkusu a stylu. Široký výběr je přizpůsobený jak představám mužů, tak i žen.

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete změnit vzhled vašeho mobilního telefonu a zároveň jej co nejlépe chránit? Rádi byste zachovali jeho funkčnost a ochránili jej před poškrábáním či pády? Takovou příležitost vám dávají moderní obaly, kryty a pouzdra určené přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Máte radost ze svého mobilního telefonu a chcete si jej co nejdéle užívat? Každodenním používáním je váš mobilní telefon vystavený různým nepříznivým vlivům, které vám pomůžou efektivně zmírnit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Kvalitní řešení, díky kterému si dopřejete pro svůj mobilní telefon nejen dokonalou ochranu, ale také zcela nový design. Z pestrého výběru si můžete vybrat obaly, kryty a pouzdra koženkové, tenké, tvrdé, gelové a k tomu kvalitní tvrzená skla a ochranné folie přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Současně získáte také jedinečný design telefonu, který může pokrýt pestrý výběr barev i motivů vhodných pro muže i ženy.

  Váš mobilní telefon si zaslouží prodloužit životnost efektivním řešením, kterým jsou právě obaly, kryty a pouzdra. A vy jako bonus získáte právě jeho nový a jedinečný design, díky kterému se budete odlišovat a ještě se v dobrém světle prezentovat.

 • Xiaomi Redmi Note 5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 5.

 • Xiaomi Redmi Note 5A - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5A.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 5A. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 5A. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 5A.

 • Xiaomi Redmi Note 5A Prime - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste zajistili funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Záleží vám na tom, aby byl chráněný a nedošlo zbytečně k jeho poškození? V tom vás dokonale podpoří obaly, kryty a pouzdra pro typ mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Rádi byste svůj mobilní telefon chránili tak, aby co nejdéle vydržela jeho funkčnost a také samotný vzhled? Před poškozením a opotřebováním dokážou váš mobilní telefon chránit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime za skvělé ceny.

  Kvalitní ochrana vašeho mobilního telefonu dokáže zajistit jeho delší životnost a funkčnost a zachovat i jeho stálý vzhled. Díky pestrému výběru obalů, krytů a pouzder bude váš telefon vypadat pořád jako nový a ještě si dopřejete jedinečné designové prvky, které mobilní telefon doslova rozzáří. Široký výběr různých provedení a také motivů a barev uspokojí potřeby každého a vyberou si muži i ženy. Ochranu vašeho mobilního zařízení podpoří také pestrý výběr tvrzených skel a ochranných folií vysoké kvality, které sedí pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Jedinečný vzhled vašeho telefonu podpoří vaše prezentování se na veřejnosti, v soukromí i při pracovní činnosti. Dopřejte si elegantní design a využijte veškerou originalitu.

 • Xiaomi Redmi 4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4.

 • Xiaomi Redmi 4a - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4a.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4a. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4a. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4a.

 • Xiaomi Redmi 4X - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4X.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4X. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4X. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4X.

 • Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.

 • Xiaomi Redmi Note 4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 4.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 4. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 4. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 4.

 • Xiaomi Redmi Note 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 3.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 3.

 • Xiaomi Redmi 3s - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 3s.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 3s. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 3s. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 3s.

 • Xiaomi Redmi 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 3.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 3.

 • Xiaomi Mi4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi4.

 • Xiaomi Mi5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi5.