Obaly na mobily Xiaomi

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Xiaomi

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto úče...

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto účely jsou jako stvořené obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi.

I váš chytrý telefon se může občas stát obětí vnějších vlivů a pádů a tím může dojít k jeho poškození či znehodnocení vzhledu. Proto je tady pestrý výběr obalů, krytů a pouzder jako jsou tenké, koženkové, tvrdé a gelové a jako další možnost ochrany tvrzená skla a ochranné folie určené pro značku telefonu Xiaomi. Kromě toho si můžete vybrat z různých designových možností, jako jsou rozmanité barvy a motivy, z kterých si na svoje přijdou jak muži, tak i ženy.

Nechte váš mobilní telefon vyniknout a dopřejte mu nejen dokonalý a nový design, ale také kvalitní ochranu za skvělé ceny. Získáte také dokonalé řešení pro vlastní prezentaci a zcela originální design telefonu, který můžete opakovaně měnit podle nálady, příležitosti i svého vlastního stylu a vkusu.

Zobrazit

Obaly na mobily Xiaomi Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Xiaomi Redmi 12 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 12

 • Xiaomi Redmi 12C - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 12C

 • Xiaomi 12T / 12T Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi 12T / 12T Pro

 • Xiaomi 12 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi 12 Lite

 • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

 • Xiaomi Redmi Note 12S - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 12S

 • Xiaomi Redmi Note 12 4G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 12 4G

 • Xiaomi Redmi Note 12 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 12 5G

 • Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete pro svůj mobilní telefon mnohem víc, než doposud? Rádi byste jej chránili, aby vám co nejdéle vydržel a zároveň si vybrali zcela nový design? Obaly, kryty a pouzdra určené pro typ Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S vám poskytnou jedinečné a levné řešení.

  Záleží vám na tom, aby funkčnost vašeho mobilního telefonu vydržela co nejdéle? O kvalitní ochranu a také estetický design pro váš mobilní telefon se postarají obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S za příjemné ceny dostupné pro každého.

  Zajisté i vy nosíte svůj mobilní telefon v tašce, kabelce, v kapse u bundy či ho jen tak někam odkládáte. Právě tyto okolnosti vedou k tomu, že může dojít k jeho poškození vnějšími vlivy nebo poškrábání displeje. Vy si můžete vybírat z pestré nabídky, jako jsou obaly, kryty a pouzdra knížkové, peněženkové, flipové nebo také tvrdé, silikonové, gelové včetně tvrzených skel a to vše pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S.

  Tyto prvky dokážou kvalitně a efektivně ochránit váš telefon nejen před běžnými vnějšími vlivy jako jsou nečistoty, vlhkost či poškrábání, ale také třeba slouží i jako ochrana v případě pádu mobilního zařízení. Můžete si tak dopřát zcela jedinečné řešení také co se estetického designu týče.

 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 11 Pro

 • Xiaomi Mi 11i 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Máte obavy z opotřebování nebo poškození vašeho mobilního telefonu? Nebo toužíte po tom, aby měl váš mobilní telefon zcela jiný design? Kvalitní ochranu a originální design poskytují kryty, pouzdra i obaly vhodné pro typ telefonu Xiaomi Mi 11i 5G.

  Chcete, aby váš mobilní telefon plnil svojí funkci co nejdéle? Každodenní používání a nošení v kabelce nebo tašce či pokládání na různá místa vede často k opotřebování a také poškození mobilního telefonu. Pokud chcete, aby bylo o váš telefon co nejlépe postaráno, tak si vyberte obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 11i 5G.

  Váš chytrý telefon získá kvalitní ochranu, díky které zachováte jeho delší funkčnost a také stálý vzhled a ještě mu dopřejete nový design, který lze měnit. Můžete si vybrat z pestré nabídky, jako jsou kryty, pouzdra a obaly tenké, koženkové, tvrdé, gelové a také tvrzená skla a ochranné folie určené pro typ mobilního telefonu Xiaomi Mi 11i 5G.

  Příjemné motivy designu a také různorodé barevné odstíny umožňují výběr mužům i ženám. Můžete se tak originálně prezentovat a zároveň mít váš mobilní telefon pod stálou ochranou. Zabráníte také poškození při případném pádu mobilního telefonu.

 • Xiaomi Mi 11 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranný obal pro váš nový mobil Xiaomi Mi 11 Lite 4G / 5G je nezbytnou investicí, pokud si přejete, aby vaše zařízení vypadalo jako nové i za několik měsíců či let.

  Přáli byste si, aby váš mobil vypadal jako nový i za několik měsíců aktivního používání? V tom případě se neobejdete bez investice do kvalitního obalu, který se postará o eliminaci jakýchkoliv mechanických poškození. Zvyšte proto ochranu svého mobilního telefonu touto drobnou investicí, která je oproti pořizovací ceně za váš nový mobil naprosto zlomková a minimální.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 11 Lite 4G / 5G plní zejména ochrannou funkci. Postarají se o to, aby zadní kryt vašeho mobilu zůstal nepoškozen i přes každodenní používání a nošení v kapse. Žádné škrábance, rýhy ani jiné defekty, díky vašemu kvalitnímu obalu bude váš telefon v maximálním bezpečí.

  Díky modernímu obalu se váš mobil promění ve stylový módní doplněk, který podtrhne vaši celkovou image. Vlivem nízké ceny je to navíc doplněk dostupný naprosto každému, můžete si jej klidně pořídit ve více barevných variantách a pravidelně obaly střídat.

 • Xiaomi 11T / 11T Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Investovat do kvalitní ochrany vašeho mobilu Xiaomi 11T / 11T Pro se vyplatí. Pořiďte si proto kvalitní obal či pouzdro z odolného materiálu, který předejte poškození.

  Uvažujete nad pořízením nového krytu na mobil? To je výborný nápad, za který vám váš mobilní telefon poděkuje. Ochranné obaly nejsou totiž jen funkčními pomůcky zajišťující nulové poškození zadního krytu, ale jedná se také o velmi efektivní doplňky, pomocí kterých si můžete svůj mobil personalizovat a zosobnit.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi 11T nebo 11T Pro lze v naší pestré nabídce zakoupit v nejrůznějších barevných a materiálových provedeních. Výrazné barvy, neutrální tóny, šílené potisky, vtipné nápisy anebo třeba zvířecí motivy – z bohaté nabídky nejrozmanitějších krytů a obalů si vybere i náročný uživatel.

  Materiály, za kterých se obaly vyrábí, jsou zejména plast a umělá kůže. Tyto materiály jsou cenově dostupné, avšak velmi odolné a připravené čelit jakýmkoliv mechanickým nástrahám. Poradí si s ochranou vašeho mobilního zařízení před vrypy, rýhami či škrábanci. Předejděte těmto nepříjemným poškozením, které by snížily hodnotu vašeho mobilu.

 • Xiaomi Redmi 10A - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 10A

 • Xiaomi Redmi 10C - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 10C

 • Xiaomi Redmi 10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete svůj telefon co nejdéle využívat a záleží vám proto na jeho efektivní ochraně? Kromě toho byste uvítali změnu a dopřáli jeho zcela jiný design? Podívejte se na zajímavé a kvalitní obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Redmi 10.

  Chcete zachovat vzhled svého mobilního telefonu jako nový a k tomu mu dopřát zcela jiný design? Každodenní využívání telefonu přináší také značné opotřebování a také vnější vlivy, které jej dokážou znehodnotit. Proto je dobré využít ochranné prvky, jako jsou obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 10.

  Vhodná a především kvalitní ochrana pro vás mobilní telefon zajistí, že nedojde k jeho poškození a vy si tak trvale můžete užívat jeho funkce i dokonalý vzhled. Můžete si tedy vybírat z nejrůznějších variant, které uspokojí vaše potřeby jako třeba koženkové, tvrdé, gelové nebo tenké a mnoho dalších. K tomu si můžete pořídit také kvalitní tvrzená skla a ochranné folie vhodné pro typ telefonu Xiaomi Redmi 10.

  Ochrana telefonu nabízí také dokonalý design díky pestré paletě barev a motivů, z kterých si podle svého vkusu vyberou muži i ženy. Váš telefon tak bude působit originálně a vkusně vás prezentovat.

 • Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Těšíte se z vašeho nového mobilního telefonu, ale máte obavy z jeho poškození či vlivu nečistot? Chcete jej udržet v plné kondici co nejdéle a kvalitně se o něj postarat? Potom si stačí pořídit oblíbené obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

  Chcete váš oblíbený mobilní telefon co nejlépe udržovat a chránit a také si dopřát jedinečný design? Na veškeré potřeby tohoto charakteru jsou pro vás připravené kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

  Kvalitní ochrana mobilního telefonu prodlouží jeho životnost a ke všemu si dopřejete zcela nový design, který uspokojí vaše konkrétní představy. Můžete si vybírat z pestré palety barev a motivů a také různé varianty provedení jako třeba knížkové, pružné a mnoho dalších. V případě ochrany displeje před poškozením využijte nabídku kvalitních tvrzených skel a ochranných folií určených právě pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Vaší spokojenost navýší nejen kvalita ochrany pro váš mobilní telefon, ale také jedinečné možnosti designu.

  I mobilní telefon vás prezentuje v soukromé i pracovní sféře a proto je důležité dbát o jeho ochranu a dopřát si také originalitu v podobě nového designu.

 • Xiaomi Redmi Note 10 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si jedinečná chytrý telefon a máte obavy, aby se rychle neopotřeboval nebo rovnou nepoškodil? Chcete se zbavit tohoto rizika a o telefon kvalitně pečovat? Vyberte si z jedinečné nabídky obalů, krytů a pouzder, které padnou pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň si zachoval svůj dokonalý vzhled? I o mobilní telefony je potřebné pečovat a s tím vám efektivně pomůžou kvalitní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 10 5G za rozumné ceny.

  Mobilní telefony jsou záležitostí, která se využívá každý den, a proto mají i na váš telefon vliv vnější faktory jako odření, nečistoty nebo nechtěné pády. O to, aby váš telefon zůstal celý, a nepoškozený se postará široký výběr obalů, krytů a pouzder, které nabízejí spoustu moderních variant provedení a také barev a motivů. Ochranu telefonu můžete zvýšit také nabídkou tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro značku mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G.

  Dokonalý design vám poskytne jedinečnost, díky které si můžete vybrat řešení podle svých představ a kdykoliv můžete provést výměnu za jiné řešení podle nálady, stylu, vkusu či příležitosti.

 • Xiaomi Redmi Note 10 4G / Note 10S - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochrana mobilního telefonu pomocí krytů je tou nejefektivnější cestou, jak zabránit poničení. Investujte i vy do prvotřídních obalů pro Xiaomi Redmi Note 10 4G / Note 10S.

  Rozhodli jste se pořídit si nový telefon Xiaomi Redmi Note 10 4G / Note 10S? Rozhodně nezapomeňte investovat kromě samotného mobilu a tvrzeného skla také do kvalitního obalu či krytu, který se dokáže postarat o mechanickou ochranu vašeho mobilního telefonu.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 10 4G / Note 10S jsou nejenom stoprocentně funkční, ale také designové a vyladěné do posledního detailu. Sami si zvolíte barvu a materiál, a to tak, aby obal ladil s předním rámem vašeho zařízení. Velmi oblíbená jsou zejména flipová pouzdra, která mají tu výhodu, že chrání před odřením a poničením i přední sklo. Dalšími populárními artikly jsou gelové obaly a tvrdé kryty, které poskytují velmi robustní ochranu zadní strany vašeho mobilního zařízení.

  Bohužel ani obaly a kryty nejsou všemocné. Ve většině případech a situacích však dokážou váš telefon efektivně ochránit a zamezit nežádoucímu poškození. Nemluvě o tom, že se jedná o velice stylovou záležitost, kterou si zamilujete.

 • Xiaomi Poco X4 Pro 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Poco X4 Pro 5G

 • Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Poco M4 Pro 5G

 • Xiaomi Poco F3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Poco F3

 • Xiaomi Poco X3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chránit mobil před poškozením znamená především úsporu financí za jeho opravy. Vítaným bonusem je široká nabídka designových návrhů, ze kterých si vybere každý.

  Xiaomi Poco X3

  Skutečně širokou nabídkou se vyznačují ochranné prvky pro mobilní telefon Xiaomi Poco X3. Najdete zde nejen tvrzená skla, ale také praktická pouzdra, která ochrání váš mobil při pádu, před poškrábáním a dalšími vlivy.

  • Umístněním mobilu do pouzdra získáte navíc vkusný doplněk, který podtrhne vaši osobnost.
  • Vybírat totiž můžete podle toho, co je vašemu srdci nejbližší.

  Širokou škálu barevných variant doplňují zajímavé a krásné motivy. Od těch romantických až po realisticky ztvárněné obrázky ze světa zvířat. To pravé si tu vyberou i vaše děti. • Xiaomi Poco X3 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Poco X3 Pro

 • Xiaomi Poco M3 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete zajistit pro svůj mobilní telefon ochranu, díky které se prodlouží jeho životnost? Rádi byste jej chránili také před pády a poškrábáním? V těchto případech efektivně fungují obaly, kryty a pouzdra, které jsou vhodné pro mobilní telefony Xiaomi Poco M3 Pro 4G/5G.

  Přemýšlíte nad tím, jak změnit design vašeho mobilního telefonu a ještě mu poskytnout kvalitní ochranu? Pokud chcete váš telefon nejen chránit, ale také si zpříjemnit jeho vzhled, tak si pořiďte kvalitní a zároveň levné obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Poco M3 Pro 4G/5G.

  Efektivní řešení, které plní hned dvě podstatné funkce a sice chrání váš mobilní telefon před poškozením a znečištěním a ještě mu dodá zcela jedinečný design. Díky pestrému výběru různých variant provedení si můžete vybírat obaly, kryty a pouzdra tenké, koženkové, gelové i tvrdé a dokonce také tvrzená skla a ochranné folie, které padnou právě typu mobilního zařízení Xiaomi Poco M3 Pro 4G/5G. Dokonalá ochrana v souznění s originálním designem změní váš mobilní telefon na ještě atraktivnější.

  Můžete si dopřát různé barevné odstíny a také motivy, které můžou vyjadřovat váš styl, pocity nebo také to jestli je uživatelem mobilního telefonu muž nebo žena.

 • Xiaomi Poco M3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste váš mobilní telefon dostatečně chránili, a ještě si k tomu dopřáli originální design? O vaše potřeby se postarají obaly, kryty a pouzdra na mobily.

  Chcete vašemu mobilnímu telefonu zajistit kvalitní ochranu a společně s ochranou si dopřát jeho nový design? Obaly, kryty a pouzdra na Xiaomi Poco M3 se postarají o to, aby byl váš telefon neustále v bezpečí, a zároveň mu dodají jedinečný design.

 • Xiaomi Mi Note 10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Mi Note 10 Lite

 • Xiaomi Mi 10T 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochrana mobilu, praktický stojánek a zároveň originální vzhled. To vše vám přináší ochranné pouzdro na mobil, které je nabízeno v mnoha designových variantách.

  Xiaomi Mi 10T 5G

  O tom, že i pouzdro na mobil může být krásným dárkem pro vašeho blízkého, vás přesvědčí ochranná pouzdra na mobilní telefon Xiaomi Mi 10T 5G. Přesto, že pouzdra vypadají skutečně velice luxusně, překvapí vás velice nízká cena.

  • Pouzdro je vyrobeno z příjemného materiálu a díky praktickému řešení ho můžete využívat i jako stojánek pro váš mobilní telefon.

  Široká barevná škála a mnoho zajímavých motivů umožní, že si to pravé najde každý majitel mobilu Xiaomi Mi 10T 5G. Vhodným doplňkem je také tvrzené sklo na displej.

  o   Díky těmto prvkům bude váš mobil stále jako nový.

 • Xiaomi Mi 10T Lite 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Mi 10T Lite 5G

 • Xiaomi Mi 10T Pro 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Mi 10T Pro 5G

 • Xiaomi Mi 10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Krásný telefon si zaslouží tu nejlepší péči. A tím rozhodně nemyslíme aktualizace, ale pouzdra, obaly a kryty, které je ochrání před jakýmkoli poškozením.

  Nejmodernější designové kryty ve vašich rukou

  V dnešní době je všechno o stylu. A platí to i u chytrých telefonů. A nezáleží při tom na značce, modelu, ani jeho stáří. Pohodlně u nás můžete najít obaly na nejnovější modely, ale stejně tak i na ty starší. Při výběru se kromě konkrétního modelu musíte dívat už jen na materiál, barvu a vzor. Poté stačí jen objednat, zaplatit a počkat pár dnů, než si nové doplňky budete moci naplno užívat.

   

 • Xiaomi Redmi 9T - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 9T

 • Xiaomi Redmi 9A - Obaly, kryty, pouzdra

  Praktický obal na mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A poskytne nejen ochranu aparátu před zničením, prachem nebo poškrábáním. Může sloužit jako praktický doplněk.

  Bohatý výběr mobilních krytů

  Každý mobilní telefon lze dostatečně ochránit před poškozením, když se mu pořídí vhodné obaly. Trh nabízí několik možností a tak každý uživatel si může vybrat odpovídající kryty. Zvolit si lze verzi pouze zadní strany pouzdra, kdy obal bude odpovídat přesně typu mobilního telefonu. Vanička je plastová a dostatečně pevná, aby aparát udržela.

  Kryty na mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A mohou mít různou barvu, zajímavý obrázek nebo speciální design. Je důležité se ještě soustředit na přední stranu a je velmi vhodné doplnit obaly ještě celoplošným tvrzeným sklem. To zajistí ochranu displeje. Dále jsou velmi praktická knížková pouzdra.

 • Xiaomi Redmi 9C - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdro na mobil Xiaomi Redmi 9C můžete volit podle několika hledisek. Popřípadě je vzájemně kombinovat. Parametrem může být barva, styl anebo typ pouzdra.

  Xiaomi Redmi 9C

  Majitelé nových smartphonů mají velkou výhodu i při výběru vhodného ochranného pouzdra. Široké množství variant nabízejí pouzdra Xiaomi Redmi 9C, kde najdete nejen klasickou ochranu v podobě tvrzeného skla, ale také flipová pouzdra či tolik oblíbené knížkové pouzdro s praktickým úložištěm pro platební karty nebo vizitky.

  • Výběr můžete podřídit několika kritériím.

  -         Může to být barva, natištěný motiv anebo vtlačený dezén v koženkovém knížkovém pouzdru.

  Veškeré typy nepostrádají výřezy na konektory a fotoaparát.

 • Xiaomi Redmi 9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Kryty na mobilní telefon nejsou jen pro parádu, ačkoliv je skutečně velký výběr motivů. Především poskytují dokonalou ochranu před poškozením nebo poškrábáním.

  Obaly na mobilní telefon Xiaomi Redmi 9

  Mobilní telefony značky Xiaomi Redmi 9 dosahují poměrně dost slušné kvality. Přesto jsou velmi citlivé a při pádu nebo nevhodném umístění se mohou snadno poškodit. Přitom stačí skutečně málo, pořídit vhodné pouzdro s vaničkou, do které se telefon vloží a je zcela v bezpečí.

  Zadní strana krytu na mobilodpovídající výřezy pro bezproblémové používání fotoaparátu a rovněž nechybí otvory pro konektory pro snadné dobíjení nebo používání sluchátek. Podle vlastního výběru si lze vybrat odpovídají barvu nebo obrázek. Díky tomu pouzdra získají skvělý a veselý design

 • Xiaomi Redmi Note 9 - Obaly, kryty, pouzdra

  Starý obal na mobil už je poškrábaný a uvažujete o novém? Neváhejte a vyberte si u nás. Nabízíme obrovský výběr, ze kterého si snadno vyberete i vy!

  Dokonale padnoucí ochrana před poškozením

  Hledáte nejlepší obal na mobil? Potom jste na správné adrese. Nabízíme obrovské množství vzorů a barev. A k tomu můžete získat také dopravu zdarma od České pošty, a to s nákupem nad 500 Kč. Zapojit se můžete do věrnostního programu a posílat poukazy přátelům a spolehnout se na to, že svou objednávku dostanete během pár dnů, protože máme všechno zboží skladem.

 • Xiaomi Redmi Note 9S - Obaly, kryty, pouzdra

  Smartphony nejsou nic nezničitelného. Stačí, když dobře spadnou a můžete si kupovat nový. Právě proto je na trhu mnoho produktů, které tomu dovedou zabránit.

  Chraňte svůj mobil pořádně

  S nákupem značkového smartphonu za tisíce korun byste rozhodně neměli skončit. Ještě je zapotřebí pořídit mu dostatečnou ochranu, protože zejména displeje jsou náchylné k tvoření mobilních pavouků při každém větším nárazu. Tomu se dá ale snadno zabránit. Možností máte přitom hned několik.

 • Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Každý mobilní telefon potřebuje ochranu. Jistě víte, jak je moderní technika křehká a jak snadno může přijít k úhoně. A právě proto jsme tu my.

  Dokonalý doplněk každého smartphonu

  Pořídili jste si nového chytrého pomocníka a nechcete, aby se jen tak rozbil? Řešení je jednoduché. Každý z nich potřebuje pořádně ochránit. Nejjednodušší možností je pořídit si ochranné sklo a kvalitní obal, kryt nebo pouzdro. A tohle všechno u nás najdete na jednom místě.

 • Xiaomi Redmi 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste svému mobilnímu telefonu zajistili nejen dostatečnou ochranu, ale i příjemný design? Pestrá nabídka obalů, krytů a pouzder vaše potřeby uspokojí.

  Chcete si váš mobilní telefon užívat co nejdéle a chránit veškeré jeho funkce i design? Takový komfort vám poskytnou kvalitní obaly, kryty a pouzdra na mobil a ke všemu s pestrou nabídkou designových možností.

  Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 8 si zaslouží kompletní ochranu, díky které se již nemusíte obávat poškození či znehodnocení funkcí, které denně na telefonu využíváte. A aby toho nebylo málo, tak jako bonus této ochrany si můžete vybrat hned z několika variant designu od barevných odstínů až po motivy a celková provedení.

  Obaly, kryty a pouzdra jsou k dispozici v provedení koženkové, gelové, tenké, tvrdé a mnohé další a v kombinaci s ochranou displeje si můžete vybrat také kvalitní tvrzená skla a ochranné fólie.

 • Xiaomi Redmi 8A - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete mít nejen dokonalou image, ale také chránit svůj mobilní telefon a zachovat jeho funkce v provozu? Vyberte si z pestré palety krytů, obalů i pouzder.

  Nebaví vás ustavičně dohlížet na váš mobilní telefon, aby zůstal zachovalý a funkční? Pořiďte si moderní a kvalitní obaly, kryty a pouzdra na mobil a uspokojíte tak veškeré potřeby najednou.

  Pro váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 8A máme řešení, jak jej kvalitně ochránit před poškozením a zároveň mu dopřát jedinečný design, který bude vhodně prezentovat i vás. Kvalitní ochrana vám zajistí komfort, díky kterému nebudete muset svůj telefon neustále hlídat, a ještě si můžete vybrat z množství variant designových provedení.

  Podle individuálních potřeb si můžete pořídit obaly, kryty a pouzdra koženkové, gelové, tenké, tvrdé a z mnoha dalších variant včetně ochrany samotného displeje, pro které slouží kvalitní tvrzená skla a ochranné fólie.

 • Xiaomi Redmi Note 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si dopřát jedinečný vzhled vašeho telefonu a zároveň jeho efektivní ochranu? Obaly, kryty a pouzdra na mobil dokážou splnit obojí najednou.

  Chcete, aby váš mobilní telefon zůstal pořád jako nový, a ještě získal zcela nový kabát? Ochrana vašeho mobilního zařízení je důležitá a přináší prodloužení jeho životnosti. Kvalitní ochranu i moderní design vám poskytnou kvalitní, a přitom levné obaly, kryty a pouzdra na mobil splňující i náročné požadavky uživatelů.

  I váš mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 je stvořený k tomu, aby se o něj co nejlépe pečovalo a byl chráněný před veškerými negativními vlivy, které dokážou jeho funkčnost i vzhled znehodnotit. Proto není žádná malichernost pořídit si kvalitní ochranu v podobě obalů, krytů a pouzder, které změní i jinak jednotvárný vzhled telefonu.

  Podle konkrétních potřeb si můžete vybrat z pestré nabídky možností obaly, kryty a pouzdra koženkové, gelové, tenké, tvrdé a můžete počítat i s ochranou displeje formou tvrzených skel a ochranných fólií.

 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete změnit vzhled vašeho telefonu, a ještě mu poskytnout kvalitní ochranu? Prodlužte mobilnímu telefonu životnost pomocí obalů, krytů a pouzder.

  Máte za sebou nepříjemnou zkušenost s poškozením vašeho telefonu a chcete se takovému zážitku již zdaleka vyhnout? Kvalitní ochrana mobilního telefonu zajistí, aby se podobná situace již nikdy neopakovala. Vaše konkrétní potřeby do posledního detailu uspokojí obaly, kryty a pouzdra na mobil všech druhů.

  Pokud hledáte opravdu kvalitní, a přitom levné obaly, kryty a pouzdra na mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro, tak jste na správném místě. Váš telefon získá ochranu v tom nejlepším provedení, a ještě s možností výběru originálního designu, který telefon změní k nepoznání.

  Váš telefon bude tímto způsobem chráněný před veškerými vnějšími vlivy jako třeba možné poškrábání, oděrky, prasklý displej či zavedení nečistot a prachu do konstrukce mobilního zařízení. Při každodenním používání a nošení mobilního telefonu po kapsách či v osobních zavazadlech není divu, že je váš telefon vystavený ohrožení a ztrácí na své funkčnosti i životnosti.

 • Xiaomi Redmi Note 8T - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby váš mobil vydržel dlouhodobě funkční a jeho design zachovalý? Pořiďte si kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra a váš telefon bude jako v bavlnce.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon bez překážek a dopřát mu dlouholetou životnost? Bez mobilního telefonu se je již těžké obejít, a když ten váš oblíbený vypoví svoje služby, tak to dokáže vyvést z rovnováhy. Aby váš mobil zůstal co nejdéle vašim věrným společníkem, tak jej pomohou ochránit obaly, kryty a pouzdra na mobil.

  I váš mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T si zaslouží kvalitní péči, kterou tímto způsobem zaručeně získáte. Obaly, kryty a pouzdra jsou od toho, aby byl váš telefon v bezpečí a chráněný před různými vlivy, a ještě získal zcela nový a jedinečný design.

  I nejnáročnější představy dokáže uspokojit pestrý výběr obalů, krytů a pouzder v provedení koženkové, tenké, tvrdé či gelové, a aby byl pod kvalitní ochranou i samotný displej, tak na vás čekají kvalitní ochranné fólie a tvrzená skla.

 • Xiaomi Redmi Go - Obaly, kryty, pouzdra

  Máme zde pro vás obaly, kryty a pouzdra na Xiaomi Redmi Go.

 • Xiaomi Mi 8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Mi 8 Lite

 • Xiaomi Mi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 6.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi 6. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi 6.

 • Xiaomi Redmi 7A - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete zachovat funkčnost vašeho mobilního telefonu a prodloužit jeho životnost? Kvalitu i dokonalý design nabízejí levné obaly, kryty a pouzdra na mobil.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon co nejdéle a záleží vám na jeho kvalitní ochraně? Nejen kvalitní ochranu, ale i jedinečný design vám poskytnou obaly, kryty a pouzdra na mobil Xiaomi Redmi 7A za skvělé ceny.

 • Xiaomi Redmi 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranný kryt nebo obal už dávno není jen obyčejným pouzdrem. Dnes můžete mít designově dokonalý doplněk, který splní Vaše požadavky nejen z hlediska ochrany.

  Pokud si zvolíte motiv, který odpovídá Vašemu stylu, může být ochranný kryt nebo obal pro Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 7 i vkusným doplňkem Vaší image. Některá pouzdra jsou například stylizována do podoby malých knížek. Vejde se do nich nejen samotný mobilní telefon, ale také menší poznámkový bloček, propiska nebo navštívenky.

  o       Pokud Vás mobil doprovází na každém kroku, pak si sem můžete uschovat například i vstupenku na divadelní představení.

  Ochranná pouzdra zajistí, že se Váš mobilní telefon hned tak nepoškrábe a neodře. Přežije nepoškozený dokonce i pád na tvrdou položku. To je výhodné především pro děti, sportovce nebo zaměstnance v náročném prostředí.

  -         Ochranné kryty a obaly jsou čím dál žádanější.

  -         Proto výrobci přicházejí stále s novými nápady jak po praktické stránce, tak i z hlediska designového.

  Díky tomu může být ochranný obal i vhodnou pozorností například k narozeninám pro někoho milého a blízkého.

 • Xiaomi Redmi Note 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobil více personalizovat a dodat mu originálnější vzhled? Vsaďte na kvalitní obaly pro Xiaomi Redmi Note 7, které plní estetický, ale také funkční účel.

  Přejete si, aby vám váš mobilní telefon sloužil co nejdéle, a byl i po měsících či letech používání stále v top stavu? V tom případě neváhejte zainvestovat do kvalitního pouzdra na Xiaomi Redmi Note 7. Právě takovéto kvalitní pouzdro se postará o to, že na vašem mobilu nebude žádný škrábanec, rýha nebo dokonce ještě nějaký horší a viditelnější defekt.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 7 nabízíme v opravdu rozmanitých podobách. Plastové provedení, elegantní design z umělé kůže anebo praktické, napůl látkové, flipové provedení – díky četné nabídce nejrůznějších materiálů si vybere každý.

  Milovníci zajímavých a netradičních vzorů budou volit kryty s potisky, naopak vyznavači nenápadného designu budou nadšeni z jednobarevných, průhledných či zcela vyplněných variant, které působí velmi sofistikovaným a elegantním dojmem. Náš pestrý výběr vám zkrátka dává spoustu zajímavých možností, ze kterých si jednoduše vyberete to nejlepší pro sebe a svůj mobil.

 • Xiaomi Redmi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 6

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete změnit vzhled vašeho mobilního telefonu a zároveň jej co nejlépe chránit? Rádi byste zachovali jeho funkčnost a ochránili jej před poškrábáním či pády? Takovou příležitost vám dávají moderní obaly, kryty a pouzdra určené přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Máte radost ze svého mobilního telefonu a chcete si jej co nejdéle užívat? Každodenním používáním je váš mobilní telefon vystavený různým nepříznivým vlivům, které vám pomůžou efektivně zmírnit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Kvalitní řešení, díky kterému si dopřejete pro svůj mobilní telefon nejen dokonalou ochranu, ale také zcela nový design. Z pestrého výběru si můžete vybrat obaly, kryty a pouzdra koženkové, tenké, tvrdé, gelové a k tomu kvalitní tvrzená skla a ochranné folie přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Současně získáte také jedinečný design telefonu, který může pokrýt pestrý výběr barev i motivů vhodných pro muže i ženy.

  Váš mobilní telefon si zaslouží prodloužit životnost efektivním řešením, kterým jsou právě obaly, kryty a pouzdra. A vy jako bonus získáte právě jeho nový a jedinečný design, díky kterému se budete odlišovat a ještě se v dobrém světle prezentovat.

 • Xiaomi Redmi 6A - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Xiaomi Redmi 6A.

 • Xiaomi Mi A2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A2.

 • Pocophone F1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby vaše mobilní zařízení vydrželo bez poškození a škrábanců co nejdéle? Máte obavy z poškození při pádu mobilního telefonu? Vašich obav vás zbaví kvalitní a zajímavé obaly, kryty a pouzdra, které skvěle sedí pro typ mobilního zařízení Pocophone F1.

  Rádi byste zachovali veškerou funkčnost vašeho mobilního telefonu a také jeho dokonalý vzhled? Nejen o ochranu, ale také o skvělý design se postarají moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Pocophone F1.

  Pro zachování funkčnosti a dlouhé životnosti vašeho mobilního telefonu je vhodné najít řešení, které vám tyto potřeby zajistí. Proto vás potěší pestrý výběr možností pro kryty, pouzdra a obaly jako jsou varianty koženkové, tenké, gelové nebo tvrdé a ke všemu za skvělé ceny. K tomu můžete ochranu ještě zvýšit a to díky výběru kvalitních tvrzených skel a ochranných folií pro typ telefonu Pocophone F1. Kromě praktické části vám poskytnou také uspokojení estetické a to díky pestrému výběru barev a různých motivů.

  Prodlužte životnost vašeho mobilního telefonu díky pestrým možnostem výběru ochranného příslušenství a dopřejte si také jedinečný design. Právě design vám pomůže odlišit váš telefon od ostatních a ještě vás prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Xiaomi Redmi S2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi S2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi S2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi S2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi S2.

 • Xiaomi Mi Max 2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi Max 2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi Max 2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi Max 2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi Max 2.

 • Xiaomi Redmi 5A - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste si dopřáli nový design vašeho telefonu a zároveň jeho efektivní ochranu? Máte obavy z jeho poškození a chcete jej lépe chránit? Vyberte si ze široké nabídky obalů, krytů a pouzder a vylepšete tak svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 5A.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon co nejdéle a zachovat jeho původní vzhled a funkčnost? Na kvalitní ochranu a dokonalý design jsou tady moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5A.

  Používání mobilního telefonu a jeho přenášení v kabelce, tašce či po kapsách sebou přináší také riziko poškození, vliv nečistot a také nepříjemných pádů. Pokud chcete svůj mobilní telefon v každém případě chránit a zachovat jeho trvalou funkčnost a dokonalý vzhled, tak si vyberte z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder včetně tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro typ telefonu Xiaomi Redmi 5A. Dopřejte si také jedinečný design formou pestrých barev a motivů, které uspokojí potřeby mužů i žen.

  Elegantní řešení, díky kterému nejen ochráníte svůj mobilní telefon, ale dopřejete si také jedinečný a příjemný design pro váš mobilní telefon. Praktické a estetické řešení, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

 • Xiaomi Redmi 5 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobilní telefon užívat dlouhodobě a máte obavy z jeho poškození a opotřebování? Rádi byste změnili také jeho design? S těmito potřebami vám efektivně pomůžou kvalitní, praktické a ke všemu estetické obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň pořád vypadal skvěle? S tím vám v každém směru dokážou pomoct obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Aby váš mobilní telefon zůstal pořád dokonalý, tak s kvalitní ochranou získáte také nový design. Můžete si vybírat nejen z různých možností barev a obrázkových motivů, ale také varianty knížkové, silikonové, tvrdé, tenké, koženkové a mnoho dalších. Ochranu mobilního telefonu můžete zvýšit také pořízením tvrzených skel a ochranných folií, které sedí přímo na Xiaomi Redmi 5 Plus. Pořízením těchto produktů zvýšíte ochranu vašeho telefonu a dopřejete si také jedinečný design.

  Prezentujte se na veřejnosti s vašim mobilním telefonem v tom nejlepším světle a dopřejte si možnosti nejen podle konkrétních potřeb, ale také podle vlastního vkusu a stylu. Široký výběr je přizpůsobený jak představám mužů, tak i žen.

 • Xiaomi Redmi Note 5A Prime - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste zajistili funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Záleží vám na tom, aby byl chráněný a nedošlo zbytečně k jeho poškození? V tom vás dokonale podpoří obaly, kryty a pouzdra pro typ mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Rádi byste svůj mobilní telefon chránili tak, aby co nejdéle vydržela jeho funkčnost a také samotný vzhled? Před poškozením a opotřebováním dokážou váš mobilní telefon chránit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime za skvělé ceny.

  Kvalitní ochrana vašeho mobilního telefonu dokáže zajistit jeho delší životnost a funkčnost a zachovat i jeho stálý vzhled. Díky pestrému výběru obalů, krytů a pouzder bude váš telefon vypadat pořád jako nový a ještě si dopřejete jedinečné designové prvky, které mobilní telefon doslova rozzáří. Široký výběr různých provedení a také motivů a barev uspokojí potřeby každého a vyberou si muži i ženy. Ochranu vašeho mobilního zařízení podpoří také pestrý výběr tvrzených skel a ochranných folií vysoké kvality, které sedí pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Jedinečný vzhled vašeho telefonu podpoří vaše prezentování se na veřejnosti, v soukromí i při pracovní činnosti. Dopřejte si elegantní design a využijte veškerou originalitu.

 • Xiaomi Redmi 4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4.

 • Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.

 • Xiaomi Mi5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi5.

Potřebujete obnovit své obaly na mobil, protože ty staré jsou poměrně zašlé, a navíc jste objevili tolik nových barev a motivů, které se hodí? Vybírejte u nás!

Stylové obaly na Xiaomi

Xiaomi je velmi oblíbený telefon, který se v posledních letech ve společnosti značně rozšířil. Jeho poměr cena a výkon je velice příznivý, takže i my jsme připravili speciální kategorii obalů, krytů a pouzder pro tuto značku. Neváhejte tedy a vybírejte z mnohých typů mobilů. V každé skupině potom najdete nabídku konkrétních druhů obalů – ať už to jsou silikonové pružné obaly nebo ty z umělé kůže, které jsou praktické, omyvatelné a mají dlouhou životnost.

Kromě toho jsou v nabídce k dispozici také ochranná skla na displej, která se hodí v každém případě. Při pádu telefonu na zem, nebo v případě, že na telefon upadne nějaký těžší či ostrý předmět, je rozhodně jednodušší pouze vyměnit ochranné sklo, které není tak finančně náročné a jeho výměna je snadná a rychlá.

Perfektní nabídky za výhodné ceny

Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, a to i s cenovými nabídkami. Kromě výhodných cen, které se snažíme stále udržovat, máme navíc kategorii slevy. Právě v této kategorii objevíte nejlepší cenové nabídky, a to jak na kryty, pouzdra, obaly, tak i na ochranná skla či fólie na displej.

Sluchátka, která Vám bude každý závidět

Pokud rádi posloucháte hudbu, ať už na cestách nebo doma, určitě se Vám budou hodit praktická špuntová sluchátka. K dispozici jsou v různých barevných provedeních, aby si mohli vybrat muži i ženy. Velmi oblíbená jsou například perlová sluchátka, která vypadají perfektně a každá žena i dívka se s nimi blýsknou.

Pokud byste měli zájem o konkrétní značku, najdete v nabídce například Huawei sluchátka s integrovaným mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů – takže jsou velmi praktické i na výlety po různých městech, kdy stačí z poslouchání hudby pohodlně přejít na hovor. Vybírejte kvalitu za skvělou cenu a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.