Obaly na mobily Xiaomi

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

 
Obaly na mobily Xiaomi

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto úče...

Chcete zachovat veškeré funkce vašeho telefonu co nejdéle? Potřebujete mobilní telefon chránit před vnějšími vlivy a ještě mu dodat jedinečný design? Tak od toho jsou tady moderní, kvalitní a přitom levné obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony Xiaomi.

Rádi byste zachovali vzhled a funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Pro tyto účely jsou jako stvořené obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi.

I váš chytrý telefon se může občas stát obětí vnějších vlivů a pádů a tím může dojít k jeho poškození či znehodnocení vzhledu. Proto je tady pestrý výběr obalů, krytů a pouzder jako jsou tenké, koženkové, tvrdé a gelové a jako další možnost ochrany tvrzená skla a ochranné folie určené pro značku telefonu Xiaomi. Kromě toho si můžete vybrat z různých designových možností, jako jsou rozmanité barvy a motivy, z kterých si na svoje přijdou jak muži, tak i ženy.

Nechte váš mobilní telefon vyniknout a dopřejte mu nejen dokonalý a nový design, ale také kvalitní ochranu za skvělé ceny. Získáte také dokonalé řešení pro vlastní prezentaci a zcela originální design telefonu, který můžete opakovaně měnit podle nálady, příležitosti i svého vlastního stylu a vkusu.

Zobrazit

Obaly na mobily Xiaomi Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Xiaomi Mi 10 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Krásný telefon si zaslouží tu nejlepší péči. A tím rozhodně nemyslíme aktualizace, ale pouzdra, obaly a kryty, které je ochrání před jakýmkoli poškozením.

  Nejmodernější designové kryty ve vašich rukou

  V dnešní době je všechno o stylu. A platí to i u chytrých telefonů. A nezáleží při tom na značce, modelu, ani jeho stáří. Pohodlně u nás můžete najít obaly na nejnovější modely, ale stejně tak i na ty starší. Při výběru se kromě konkrétního modelu musíte dívat už jen na materiál, barvu a vzor. Poté stačí jen objednat, zaplatit a počkat pár dnů, než si nové doplňky budete moci naplno užívat.

   

 • Xiaomi Redmi Note 9S - Obaly, kryty, pouzdra

  Smartphony nejsou nic nezničitelného. Stačí, když dobře spadnou a můžete si kupovat nový. Právě proto je na trhu mnoho produktů, které tomu dovedou zabránit.

  Chraňte svůj mobil pořádně

  S nákupem značkového smartphonu za tisíce korun byste rozhodně neměli skončit. Ještě je zapotřebí pořídit mu dostatečnou ochranu, protože zejména displeje jsou náchylné k tvoření mobilních pavouků při každém větším nárazu. Tomu se dá ale snadno zabránit. Možností máte přitom hned několik.

 • Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Každý mobilní telefon potřebuje ochranu. Jistě víte, jak je moderní technika křehká a jak snadno může přijít k úhoně. A právě proto jsme tu my.

  Dokonalý doplněk každého smartphonu

  Pořídili jste si nového chytrého pomocníka a nechcete, aby se jen tak rozbil? Řešení je jednoduché. Každý z nich potřebuje pořádně ochránit. Nejjednodušší možností je pořídit si ochranné sklo a kvalitní obal, kryt nebo pouzdro. A tohle všechno u nás najdete na jednom místě.

 • Xiaomi Redmi 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste svému mobilnímu telefonu zajistili nejen dostatečnou ochranu, ale i příjemný design? Pestrá nabídka obalů, krytů a pouzder vaše potřeby uspokojí.

  Chcete si váš mobilní telefon užívat co nejdéle a chránit veškeré jeho funkce i design? Takový komfort vám poskytnou kvalitní obaly, kryty a pouzdra na mobil a ke všemu s pestrou nabídkou designových možností.

  Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 8 si zaslouží kompletní ochranu, díky které se již nemusíte obávat poškození či znehodnocení funkcí, které denně na telefonu využíváte. A aby toho nebylo málo, tak jako bonus této ochrany si můžete vybrat hned z několika variant designu od barevných odstínů až po motivy a celková provedení.

  Obaly, kryty a pouzdra jsou k dispozici v provedení koženkové, gelové, tenké, tvrdé a mnohé další a v kombinaci s ochranou displeje si můžete vybrat také kvalitní tvrzená skla a ochranné fólie.

 • Xiaomi Redmi 8A - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete mít nejen dokonalou image, ale také chránit svůj mobilní telefon a zachovat jeho funkce v provozu? Vyberte si z pestré palety krytů, obalů i pouzder.

  Nebaví vás ustavičně dohlížet na váš mobilní telefon, aby zůstal zachovalý a funkční? Pořiďte si moderní a kvalitní obaly, kryty a pouzdra na mobil a uspokojíte tak veškeré potřeby najednou.

  Pro váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 8A máme řešení, jak jej kvalitně ochránit před poškozením a zároveň mu dopřát jedinečný design, který bude vhodně prezentovat i vás. Kvalitní ochrana vám zajistí komfort, díky kterému nebudete muset svůj telefon neustále hlídat, a ještě si můžete vybrat z množství variant designových provedení.

  Podle individuálních potřeb si můžete pořídit obaly, kryty a pouzdra koženkové, gelové, tenké, tvrdé a z mnoha dalších variant včetně ochrany samotného displeje, pro které slouží kvalitní tvrzená skla a ochranné fólie.

 • Xiaomi Redmi Note 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si dopřát jedinečný vzhled vašeho telefonu a zároveň jeho efektivní ochranu? Obaly, kryty a pouzdra na mobil dokážou splnit obojí najednou.

  Chcete, aby váš mobilní telefon zůstal pořád jako nový, a ještě získal zcela nový kabát? Ochrana vašeho mobilního zařízení je důležitá a přináší prodloužení jeho životnosti. Kvalitní ochranu i moderní design vám poskytnou kvalitní, a přitom levné obaly, kryty a pouzdra na mobil splňující i náročné požadavky uživatelů.

  I váš mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 je stvořený k tomu, aby se o něj co nejlépe pečovalo a byl chráněný před veškerými negativními vlivy, které dokážou jeho funkčnost i vzhled znehodnotit. Proto není žádná malichernost pořídit si kvalitní ochranu v podobě obalů, krytů a pouzder, které změní i jinak jednotvárný vzhled telefonu.

  Podle konkrétních potřeb si můžete vybrat z pestré nabídky možností obaly, kryty a pouzdra koženkové, gelové, tenké, tvrdé a můžete počítat i s ochranou displeje formou tvrzených skel a ochranných fólií.

 • Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete změnit vzhled vašeho telefonu, a ještě mu poskytnout kvalitní ochranu? Prodlužte mobilnímu telefonu životnost pomocí obalů, krytů a pouzder.

  Máte za sebou nepříjemnou zkušenost s poškozením vašeho telefonu a chcete se takovému zážitku již zdaleka vyhnout? Kvalitní ochrana mobilního telefonu zajistí, aby se podobná situace již nikdy neopakovala. Vaše konkrétní potřeby do posledního detailu uspokojí obaly, kryty a pouzdra na mobil všech druhů.

  Pokud hledáte opravdu kvalitní, a přitom levné obaly, kryty a pouzdra na mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro, tak jste na správném místě. Váš telefon získá ochranu v tom nejlepším provedení, a ještě s možností výběru originálního designu, který telefon změní k nepoznání.

  Váš telefon bude tímto způsobem chráněný před veškerými vnějšími vlivy jako třeba možné poškrábání, oděrky, prasklý displej či zavedení nečistot a prachu do konstrukce mobilního zařízení. Při každodenním používání a nošení mobilního telefonu po kapsách či v osobních zavazadlech není divu, že je váš telefon vystavený ohrožení a ztrácí na své funkčnosti i životnosti.

 • Xiaomi Redmi Note 8T - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby váš mobil vydržel dlouhodobě funkční a jeho design zachovalý? Pořiďte si kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra a váš telefon bude jako v bavlnce.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon bez překážek a dopřát mu dlouholetou životnost? Bez mobilního telefonu se je již těžké obejít, a když ten váš oblíbený vypoví svoje služby, tak to dokáže vyvést z rovnováhy. Aby váš mobil zůstal co nejdéle vašim věrným společníkem, tak jej pomohou ochránit obaly, kryty a pouzdra na mobil.

  I váš mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T si zaslouží kvalitní péči, kterou tímto způsobem zaručeně získáte. Obaly, kryty a pouzdra jsou od toho, aby byl váš telefon v bezpečí a chráněný před různými vlivy, a ještě získal zcela nový a jedinečný design.

  I nejnáročnější představy dokáže uspokojit pestrý výběr obalů, krytů a pouzder v provedení koženkové, tenké, tvrdé či gelové, a aby byl pod kvalitní ochranou i samotný displej, tak na vás čekají kvalitní ochranné fólie a tvrzená skla.

 • Xiaomi Redmi Go - Obaly, kryty, pouzdra

  Máme zde pro vás obaly, kryty a pouzdra na Xiaomi Redmi Go.

 • Xiaomi Mi A3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A3.

 • Xiaomi Mi 8 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochrana mobilního telefonu pomocí krytů je tou nejefektivnější cestou, jak zabránit poničení. Investujte i vy do prvotřídních obalů pro Xiaomi Mi 8 Lite.

  Rozhodli jste se pořídit si nový telefon Xiaomi Mi 8 Lite? Rozhodně nezapomeňte investovat kromě samotného mobilu a tvrzeného skla také do kvalitního obalu či krytu, který se dokáže postarat o mechanickou ochranu vašeho mobilního telefonu.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 8 Lite jsou nejenom stoprocentně funkční, ale také designové a vyladěné do posledního detailu. Sami si zvolíte barvu a materiál, a to tak, aby obal ladil s předním rámem vašeho zařízení. Velmi oblíbená jsou zejména flipová pouzdra, která mají tu výhodu, že chrání před odřením a poničením i přední sklo. Dalšími populárními artikly jsou gelové obaly a tvrdé kryty, které poskytují velmi robustní ochranu zadní strany vašeho mobilního zařízení.

  Bohužel ani obaly a kryty nejsou všemocné. Ve většině případech a situacích však dokážou váš telefon efektivně ochránit a zamezit nežádoucímu poškození. Nemluvě o tom, že se jedná o velice stylovou záležitost, kterou si zamilujete.

 • Xiaomi Mi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi 6.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi 6. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi 6.

 • Xiaomi Redmi 7A - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete zachovat funkčnost vašeho mobilního telefonu a prodloužit jeho životnost? Kvalitu i dokonalý design nabízejí levné obaly, kryty a pouzdra na mobil.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon co nejdéle a záleží vám na jeho kvalitní ochraně? Nejen kvalitní ochranu, ale i jedinečný design vám poskytnou obaly, kryty a pouzdra na mobil Xiaomi Redmi 7A za skvělé ceny.

 • Xiaomi Redmi 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranný kryt nebo obal už dávno není jen obyčejným pouzdrem. Dnes můžete mít designově dokonalý doplněk, který splní Vaše požadavky nejen z hlediska ochrany.

  Pokud si zvolíte motiv, který odpovídá Vašemu stylu, může být ochranný kryt nebo obal pro Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 7 i vkusným doplňkem Vaší image. Některá pouzdra jsou například stylizována do podoby malých knížek. Vejde se do nich nejen samotný mobilní telefon, ale také menší poznámkový bloček, propiska nebo navštívenky.

  o       Pokud Vás mobil doprovází na každém kroku, pak si sem můžete uschovat například i vstupenku na divadelní představení.

  Ochranná pouzdra zajistí, že se Váš mobilní telefon hned tak nepoškrábe a neodře. Přežije nepoškozený dokonce i pád na tvrdou položku. To je výhodné především pro děti, sportovce nebo zaměstnance v náročném prostředí.

  -         Ochranné kryty a obaly jsou čím dál žádanější.

  -         Proto výrobci přicházejí stále s novými nápady jak po praktické stránce, tak i z hlediska designového.

  Díky tomu může být ochranný obal i vhodnou pozorností například k narozeninám pro někoho milého a blízkého.

 • Xiaomi Redmi Note 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobil více personalizovat a dodat mu originálnější vzhled? Vsaďte na kvalitní obaly pro Xiaomi Redmi Note 7, které plní estetický, ale také funkční účel.

  Přejete si, aby vám váš mobilní telefon sloužil co nejdéle, a byl i po měsících či letech používání stále v top stavu? V tom případě neváhejte zainvestovat do kvalitního pouzdra na Xiaomi Redmi Note 7. Právě takovéto kvalitní pouzdro se postará o to, že na vašem mobilu nebude žádný škrábanec, rýha nebo dokonce ještě nějaký horší a viditelnější defekt.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 7 nabízíme v opravdu rozmanitých podobách. Plastové provedení, elegantní design z umělé kůže anebo praktické, napůl látkové, flipové provedení – díky četné nabídce nejrůznějších materiálů si vybere každý.

  Milovníci zajímavých a netradičních vzorů budou volit kryty s potisky, naopak vyznavači nenápadného designu budou nadšeni z jednobarevných, průhledných či zcela vyplněných variant, které působí velmi sofistikovaným a elegantním dojmem. Náš pestrý výběr vám zkrátka dává spoustu zajímavých možností, ze kterých si jednoduše vyberete to nejlepší pro sebe a svůj mobil.

 • Xiaomi Redmi 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si jedinečná chytrý telefon a máte obavy, aby se rychle neopotřeboval nebo rovnou nepoškodil? Chcete se zbavit tohoto rizika a o telefon kvalitně pečovat? Vyberte si z jedinečné nabídky obalů, krytů a pouzder, které padnou pro typ telefonu Xiaomi Redmi 6.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň si zachoval svůj dokonalý vzhled? I o mobilní telefony je potřebné pečovat a s tím vám efektivně pomůžou kvalitní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 6 za rozumné ceny.

  Mobilní telefony jsou záležitostí, která se využívá každý den, a proto mají i na váš telefon vliv vnější faktory jako odření, nečistoty nebo nechtěné pády. O to, aby váš telefon zůstal celý, a nepoškozený se postará široký výběr obalů, krytů a pouzder, které nabízejí spoustu moderních variant provedení a také barev a motivů. Ochranu telefonu můžete zvýšit také nabídkou tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro značku mobilního telefonu Xiaomi Redmi 6.

  Dokonalý design vám poskytne jedinečnost, díky které si můžete vybrat řešení podle svých představ a kdykoliv můžete provést výměnu za jiné řešení podle nálady, stylu, vkusu či příležitosti.

 • Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete změnit vzhled vašeho mobilního telefonu a zároveň jej co nejlépe chránit? Rádi byste zachovali jeho funkčnost a ochránili jej před poškrábáním či pády? Takovou příležitost vám dávají moderní obaly, kryty a pouzdra určené přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Máte radost ze svého mobilního telefonu a chcete si jej co nejdéle užívat? Každodenním používáním je váš mobilní telefon vystavený různým nepříznivým vlivům, které vám pomůžou efektivně zmírnit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

  Kvalitní řešení, díky kterému si dopřejete pro svůj mobilní telefon nejen dokonalou ochranu, ale také zcela nový design. Z pestrého výběru si můžete vybrat obaly, kryty a pouzdra koženkové, tenké, tvrdé, gelové a k tomu kvalitní tvrzená skla a ochranné folie přímo pro telefony Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Současně získáte také jedinečný design telefonu, který může pokrýt pestrý výběr barev i motivů vhodných pro muže i ženy.

  Váš mobilní telefon si zaslouží prodloužit životnost efektivním řešením, kterým jsou právě obaly, kryty a pouzdra. A vy jako bonus získáte právě jeho nový a jedinečný design, díky kterému se budete odlišovat a ještě se v dobrém světle prezentovat.

 • Xiaomi Redmi 6A - Obaly, kryty, pouzdra

  Těšíte se z vašeho nového mobilního telefonu, ale máte obavy z jeho poškození či vlivu nečistot? Chcete jej udržet v plné kondici co nejdéle a kvalitně se o něj postarat? Potom si stačí pořídit oblíbené obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Redmi 6A.

  Chcete váš oblíbený mobilní telefon co nejlépe udržovat a chránit a také si dopřát jedinečný design? Na veškeré potřeby tohoto charakteru jsou pro vás připravené kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 6A.

  Kvalitní ochrana mobilního telefonu prodlouží jeho životnost a ke všemu si dopřejete zcela nový design, který uspokojí vaše konkrétní představy. Můžete si vybírat z pestré palety barev a motivů a také různé varianty provedení jako třeba knížkové, pružné a mnoho dalších. V případě ochrany displeje před poškozením využijte nabídku kvalitních tvrzených skel a ochranných folií určených právě pro typ telefonu Xiaomi Redmi 6A. Vaší spokojenost navýší nejen kvalita ochrany pro váš mobilní telefon, ale také jedinečné možnosti designu.

  I mobilní telefon vás prezentuje v soukromé i pracovní sféře a proto je důležité dbát o jeho ochranu a dopřát si také originalitu v podobě nového designu.

 • Xiaomi Mi A2 Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete svůj telefon co nejdéle využívat a záleží vám proto na jeho efektivní ochraně? Kromě toho byste uvítali změnu a dopřáli jeho zcela jiný design? Podívejte se na zajímavé a kvalitní obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Xiaomi Mi A2 Lite.

  Chcete zachovat vzhled svého mobilního telefonu jako nový a k tomu mu dopřát zcela jiný design? Každodenní využívání telefonu přináší také značné opotřebování a také vnější vlivy, které jej dokážou znehodnotit. Proto je dobré využít ochranné prvky, jako jsou obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A2 Lite.

  Vhodná a především kvalitní ochrana pro vás mobilní telefon zajistí, že nedojde k jeho poškození a vy si tak trvale můžete užívat jeho funkce i dokonalý vzhled. Můžete si tedy vybírat z nejrůznějších variant, které uspokojí vaše potřeby jako třeba koženkové, tvrdé, gelové nebo tenké a mnoho dalších. K tomu si můžete pořídit také kvalitní tvrzená skla a ochranné folie vhodné pro typ telefonu Xiaomi Mi A2 Lite.

  Ochrana telefonu nabízí také dokonalý design díky pestré paletě barev a motivů, z kterých si podle svého vkusu vyberou muži i ženy. Váš telefon tak bude působit originálně a vkusně vás prezentovat.

 • Xiaomi Mi A2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A2.

 • Pocophone F1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete, aby vaše mobilní zařízení vydrželo bez poškození a škrábanců co nejdéle? Máte obavy z poškození při pádu mobilního telefonu? Vašich obav vás zbaví kvalitní a zajímavé obaly, kryty a pouzdra, které skvěle sedí pro typ mobilního zařízení Pocophone F1.

  Rádi byste zachovali veškerou funkčnost vašeho mobilního telefonu a také jeho dokonalý vzhled? Nejen o ochranu, ale také o skvělý design se postarají moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Pocophone F1.

  Pro zachování funkčnosti a dlouhé životnosti vašeho mobilního telefonu je vhodné najít řešení, které vám tyto potřeby zajistí. Proto vás potěší pestrý výběr možností pro kryty, pouzdra a obaly jako jsou varianty koženkové, tenké, gelové nebo tvrdé a ke všemu za skvělé ceny. K tomu můžete ochranu ještě zvýšit a to díky výběru kvalitních tvrzených skel a ochranných folií pro typ telefonu Pocophone F1. Kromě praktické části vám poskytnou také uspokojení estetické a to díky pestrému výběru barev a různých motivů.

  Prodlužte životnost vašeho mobilního telefonu díky pestrým možnostem výběru ochranného příslušenství a dopřejte si také jedinečný design. Právě design vám pomůže odlišit váš telefon od ostatních a ještě vás prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Xiaomi Redmi S2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi S2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi S2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi S2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi S2.

 • Xiaomi Mi Mix 2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi Mix 2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi Mix 2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi Mix 2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi Mix 2.

 • Xiaomi Mi Max 2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi Max 2.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi Max 2. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi Max 2. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi Max 2.

 • Xiaomi Mi A1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi A1.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi A1. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi A1. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi A1.

 • Xiaomi Redmi 5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 5.

 • Xiaomi Redmi 5A - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste si dopřáli nový design vašeho telefonu a zároveň jeho efektivní ochranu? Máte obavy z jeho poškození a chcete jej lépe chránit? Vyberte si ze široké nabídky obalů, krytů a pouzder a vylepšete tak svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 5A.

  Chcete si užívat váš mobilní telefon co nejdéle a zachovat jeho původní vzhled a funkčnost? Na kvalitní ochranu a dokonalý design jsou tady moderní obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5A.

  Používání mobilního telefonu a jeho přenášení v kabelce, tašce či po kapsách sebou přináší také riziko poškození, vliv nečistot a také nepříjemných pádů. Pokud chcete svůj mobilní telefon v každém případě chránit a zachovat jeho trvalou funkčnost a dokonalý vzhled, tak si vyberte z pestré nabídky obalů, krytů a pouzder včetně tvrzených skel a ochranných folií, které jsou vhodné pro typ telefonu Xiaomi Redmi 5A. Dopřejte si také jedinečný design formou pestrých barev a motivů, které uspokojí potřeby mužů i žen.

  Elegantní řešení, díky kterému nejen ochráníte svůj mobilní telefon, ale dopřejete si také jedinečný a příjemný design pro váš mobilní telefon. Praktické a estetické řešení, za které se rozhodně nebudete muset stydět.

 • Xiaomi Redmi 5 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobilní telefon užívat dlouhodobě a máte obavy z jeho poškození a opotřebování? Rádi byste změnili také jeho design? S těmito potřebami vám efektivně pomůžou kvalitní, praktické a ke všemu estetické obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Rádi byste, aby váš mobilní telefon plnil svoji funkci co nejdéle a zároveň pořád vypadal skvěle? S tím vám v každém směru dokážou pomoct obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 5 Plus.

  Aby váš mobilní telefon zůstal pořád dokonalý, tak s kvalitní ochranou získáte také nový design. Můžete si vybírat nejen z různých možností barev a obrázkových motivů, ale také varianty knížkové, silikonové, tvrdé, tenké, koženkové a mnoho dalších. Ochranu mobilního telefonu můžete zvýšit také pořízením tvrzených skel a ochranných folií, které sedí přímo na Xiaomi Redmi 5 Plus. Pořízením těchto produktů zvýšíte ochranu vašeho telefonu a dopřejete si také jedinečný design.

  Prezentujte se na veřejnosti s vašim mobilním telefonem v tom nejlepším světle a dopřejte si možnosti nejen podle konkrétních potřeb, ale také podle vlastního vkusu a stylu. Široký výběr je přizpůsobený jak představám mužů, tak i žen.

 • Xiaomi Redmi Note 5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 5.

 • Xiaomi Redmi Note 5A - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5A.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 5A. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 5A. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 5A.

 • Xiaomi Redmi Note 5A Prime - Obaly, kryty, pouzdra

  Rádi byste zajistili funkčnost vašeho mobilního telefonu co nejdéle? Záleží vám na tom, aby byl chráněný a nedošlo zbytečně k jeho poškození? V tom vás dokonale podpoří obaly, kryty a pouzdra pro typ mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Rádi byste svůj mobilní telefon chránili tak, aby co nejdéle vydržela jeho funkčnost a také samotný vzhled? Před poškozením a opotřebováním dokážou váš mobilní telefon chránit obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime za skvělé ceny.

  Kvalitní ochrana vašeho mobilního telefonu dokáže zajistit jeho delší životnost a funkčnost a zachovat i jeho stálý vzhled. Díky pestrému výběru obalů, krytů a pouzder bude váš telefon vypadat pořád jako nový a ještě si dopřejete jedinečné designové prvky, které mobilní telefon doslova rozzáří. Široký výběr různých provedení a také motivů a barev uspokojí potřeby každého a vyberou si muži i ženy. Ochranu vašeho mobilního zařízení podpoří také pestrý výběr tvrzených skel a ochranných folií vysoké kvality, které sedí pro typ telefonu Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  Jedinečný vzhled vašeho telefonu podpoří vaše prezentování se na veřejnosti, v soukromí i při pracovní činnosti. Dopřejte si elegantní design a využijte veškerou originalitu.

 • Xiaomi Redmi 4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4.

 • Xiaomi Redmi 4a - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4a.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4a. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4a. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4a.

 • Xiaomi Redmi 4X - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4X.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4X. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4X. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4X.

 • Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 4 Prime/Pro.

 • Xiaomi Redmi Note 4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 4.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 4. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 4. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 4.

 • Xiaomi Redmi Note 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi Note 3.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi Note 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi Note 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi Note 3.

 • Xiaomi Redmi 3s - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 3s.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Redmi 3s. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Redmi 3s. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Redmi 3s.

 • Xiaomi Mi5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Mi5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Xiaomi Mi5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na mobilní telefony Xiaomi Mi5. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Xiaomi Mi5.

Potřebujete obnovit své obaly na mobil, protože ty staré jsou poměrně zašlé, a navíc jste objevili tolik nových barev a motivů, které se hodí? Vybírejte u nás!

Stylové obaly na Xiaomi

Xiaomi je velmi oblíbený telefon, který se v posledních letech ve společnosti značně rozšířil. Jeho poměr cena a výkon je velice příznivý, takže i my jsme připravili speciální kategorii obalů, krytů a pouzder pro tuto značku. Neváhejte tedy a vybírejte z mnohých typů mobilů. V každé skupině potom najdete nabídku konkrétních druhů obalů – ať už to jsou silikonové pružné obaly nebo ty z umělé kůže, které jsou praktické, omyvatelné a mají dlouhou životnost.

Kromě toho jsou v nabídce k dispozici také ochranná skla na displej, která se hodí v každém případě. Při pádu telefonu na zem, nebo v případě, že na telefon upadne nějaký těžší či ostrý předmět, je rozhodně jednodušší pouze vyměnit ochranné sklo, které není tak finančně náročné a jeho výměna je snadná a rychlá.

Perfektní nabídky za výhodné ceny

Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, a to i s cenovými nabídkami. Kromě výhodných cen, které se snažíme stále udržovat, máme navíc kategorii slevy. Právě v této kategorii objevíte nejlepší cenové nabídky, a to jak na kryty, pouzdra, obaly, tak i na ochranná skla či fólie na displej.

Sluchátka, která Vám bude každý závidět

Pokud rádi posloucháte hudbu, ať už na cestách nebo doma, určitě se Vám budou hodit praktická špuntová sluchátka. K dispozici jsou v různých barevných provedeních, aby si mohli vybrat muži i ženy. Velmi oblíbená jsou například perlová sluchátka, která vypadají perfektně a každá žena i dívka se s nimi blýsknou.

Pokud byste měli zájem o konkrétní značku, najdete v nabídce například Huawei sluchátka s integrovaným mikrofonem a tlačítkem pro příjem hovorů – takže jsou velmi praktické i na výlety po různých městech, kdy stačí z poslouchání hudby pohodlně přejít na hovor. Vybírejte kvalitu za skvělou cenu a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.