Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily LG

Hledáte už delší dobu nějaké obaly na telefon, abyste si mohli pořídit pár nových a udělat si radost? U nás budete mít na výběr z mnoha druhů a motivů!

Parádní kryty na LG

Máte telefon LG a rádi byste k němu dokoupili nějaké obaly nebo pouzdra, která byste mohli střídat třeba podle nálady? Někdy není úplně snadné najít ty správné typy na méně pr...

Hledáte už delší dobu nějaké obaly na telefon, abyste si mohli pořídit pár nových a udělat si radost? U nás budete mít na výběr z mnoha druhů a motivů!

Parádní kryty na LG

Máte telefon LG a rádi byste k němu dokoupili nějaké obaly nebo pouzdra, která byste mohli střídat třeba podle nálady? Někdy není úplně snadné najít ty správné typy na méně prodávané telefony, ale my máme opravdu široký seznam typů mobilů, ze kterého můžete vybírat a určitě najdete to pravé ořechové pro sebe.

Vyberete si pružné pouzdro nebo raději nějaké koženkové, které se dá využít i jako stojánek, a navíc ochrání telefon lépe díky tomu, že je krytý z obou stran? Motivy jsou opravdu různé, protože dbáme na to, aby si vybrali všichni – pro ženy jsou květinové motivy, nejrůznější motýlci i barevné abstraktní vzory, ale pro muže nabízíme například stylové hnědé koženkové pouzdro s černou páskou, kterou jednoduše přichytíte magnetem a telefon ani nic k němu přiložené jen tak nevypadne.

Kromě zavíracích pouzder se můžete rozhodnout pro zmíněná pružná pouzdra, která jsou praktická především snadným nasazováním, dají se omýt v případě zašpinění, a ještě vypadají opravdu skvěle. Najdete je v různých barvách, případně i se zdobením. Která tedy budou tím nejlepším pro Vás?

Zobrazit

Obaly na mobily LG Počet produktů: 7

Podkategorie

 • LG Q6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro  LG Q6.
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu LG Q6? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na LG Q6 za nízké ceny. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil  LG Q6.

 • LG G4c / LG Magna - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro  LG G4c (H525n) / LG Magna (H502).
  Chcete zajistit větší ochranu svému mobilnímu telefonu LG G4c / LG Magna? Stačí se podívat na naši širokou nabídku krytů, obalů a pouzder na LG G4c / LG Magna za nízké ceny. V nabídce máme také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil LG G4c / LG Magna.

 • LG K10 2017 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na LG K10 2017 (M250N).
  Máte pocit, že by si Váš LG K10 2017 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na mobil. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil LG K10 2017.


 • LG K10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra na LG K10 (K420N).
  Máte pocit, že by si Váš LG K10 zasloužil lepší, slušivější kabátek? V tom případě neváhejte a podívejte se na naši širokou nabídku levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na mobil. Již několik let přinášíme pro naše zákazníky radost v podobě hezkých barevně laděných pouzder a obalů na mobil pro každého, kdo chce stylově chránit svůj mobilní telefon. U nás najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na mobil LG K10.

 • LG L Fino - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro LG L Fino (D290N, D295).
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobily. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na LG L Fino. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na LG L Fino.

 • LG L90 Dual - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro LG L90 Dual (D410).

 • LG G3s - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro LG G3s (D722).

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek