Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 700 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Nokia

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokon...

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokonalý design? Potom si zajisté i vy oblíbíte kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia.

Každodenní používání, nošení a pokládání vašeho mobilního telefonu přináší značné opotřebování a také riziko poškození. Abyste vnějším vlivům zabránili a váš mobilní telefon dostatečně ochránili, tak právě od toho jsou obaly, kryty a pouzdra a jejich pestrá nabídka možností. Můžete si vybírat nejen z různých barevných odstínů a obrázkových motivů, ale také z možností jako jsou tenké, tvrdé, koženkové, gelové včetně výběru tvrzených skel a ochranných folií pro mobilní telefony značky Nokia.

Váš mobilní telefon si díky tomuto výběru zachová svůj vzhled a funkčnost a ještě mu dodáte zcela nový design dle vlastního výběru a odlišíte se od ostatních uživatelů stejné značky mobilního zařízení. Mějte svůj styl a buďte jedineční.

Zobrazit

Obaly na mobily Nokia Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Nokia G10 / G20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia G10 nebo G20

 • Nokia 2.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 2.4

 • Nokia 2.3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Krásný, praktický a kvalitní. Přesně takové jsou pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefony. A věřte, že nové i starší modely si zaslouží pořádnou ochranu.

  Ukažte světu, kdo jste

  Chytré telefony jsou dnes nejen šikovným pomocníkem, které také možností, jak dát všem na první pohled vědět, kdo jste. Stačí, když se někdo podívá na váš kryt a hned ví, co očekávat. Můžete jím vyjádřit, jakou máte zrovna náladu, anebo že rádi čtete. Fantazii se meze nekladou. V posledních letech se styl obal nedílnou součástí prakticky každého mobilu, takže to rozhodně nepodceňujte.

  Navíc se nejedná pouze o stylový doplněk, ale také praktický, ochranný prostředek. Moderní technologie jsou lehké, křehké a rády padají na zem. Díky kvalitnímu zadnímu krytu a přednímu ochrannému sklu se ale tomu vašemu nic nestane.

 • Nokia 3.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 3.4

 • Nokia 3.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Existuje tolik možností, jak ochránit svůj drahý telefon před poškozením. Ať zvolíte jakýkoli z nich, garantujeme vám obrovský výběr motivů a barev.

  Udělejte ze svého mobilu módní doplněk

  Krásný, drahý smartphone nestačí. Musíte mu dát ještě něco navíc, aby vám mohl sloužit co nejdéle. A tím je pár bezpečnostních prvků, jako je tvrzené sklo, pouzdra, kryty nebo obaly. My vám nabízíme přes 5000 variant, barev a motivů. Vybírat ale samozřejmě můžete také z materiálů. A k tomu vám dáme ještě něco navíc.

 • Nokia 4.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 4.2

 • Nokia 5.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 5.4

 • Nokia 5.3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 5.3

 • Nokia 6.2 / 7.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Stylový doplněk k mobilu, ale i USB kabelu se dneska hodí každému. A důležité jsou nejen kvůli vzhledu, ale i ochraně telefonu. Za nový jistě platit nechcete.

  Nádherné kryty za skvělé ceny!

  Máte úplně nový smartphone? Nebo jste si za posledních pár let zvykly na stejný model a nechcete o něj přijít? V obou případech ho musíte dostatečně chránit před poškozením. Využít k tomu můžete hned několik našich produktů. Vybírat přitom můžete z mnoha barev, vzorů i materiálů. Vše si vyberete online v pohodlí domova, objednáte a během pár dnů si můžete užívat nové doplňky.

 • Nokia 3.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si nový mobilní telefon a chcete zachovat jeho pořád nový vzhled a také funkčnost? Zajistit vašemu telefonu co nejlepší ochranu a dopřát si také jeho nový design? S tím vám pomůžou kvalitní a cenově výhodné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.1.

  Rádi byste co nejlépe pečovali o váš mobilní telefon? Váš mobilní telefon se může snadno poškodit při pádu, mají na něj vliv nečistoty a není odolný proti škrábancům. Pro tyto účely jsou tady obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.1.

  Máte možnost výběru z pestré nabídky, která vám poskytne moderní varianty pro kvalitní ochranu vašeho mobilního telefonu. Pořídíte si tak tenké, koženkové, tvrdé i gelové pouzdra a mnoho dalších variant včetně tvrzených skel a ochranných folií určených přímo pro mobilní zařízení Nokia 3.1. Kromě kvalitní ochrany se můžete těšit také na zajímavé designové prvky různých barev a motivů. Svoje originální pouzdro, kryt nebo obal si tak vyberou muži i ženy.

  Díky těmto možnostem získáte dokonalou ochranu pro váš mobilní telefon a ještě si dopřejete jedinečný design, který snadno přizpůsobíte vašemu stylu i konkrétní situaci. Můžete se tak prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Nokia 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 3.

 • Nokia 5.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete zajistit pro svůj mobilní telefon ochranu, díky které se prodlouží jeho životnost? Rádi byste jej chránili také před pády a poškrábáním? V těchto případech efektivně fungují obaly, kryty a pouzdra, které jsou vhodné pro mobilní telefony Nokia 5.1.

  Přemýšlíte nad tím, jak změnit design vašeho mobilního telefonu a ještě mu poskytnout kvalitní ochranu? Pokud chcete váš telefon nejen chránit, ale také si zpříjemnit jeho vzhled, tak si pořiďte kvalitní a zároveň levné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 5.1.

  Efektivní řešení, které plní hned dvě podstatné funkce a sice chrání váš mobilní telefon před poškozením a znečištěním a ještě mu dodá zcela jedinečný design. Díky pestrému výběru různých variant provedení si můžete vybírat obaly, kryty a pouzdra tenké, koženkové, gelové i tvrdé a dokonce také tvrzená skla a ochranné folie, které padnou právě typu mobilního zařízení Nokia 5.1. Dokonalá ochrana v souznění s originálním designem změní váš mobilní telefon na ještě atraktivnější.

  Můžete si dopřát různé barevné odstíny a také motivy, které můžou vyjadřovat váš styl, pocity nebo také to jestli je uživatelem mobilního telefonu muž nebo žena.

 • Nokia 6.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 6.1.

 • Nokia 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 6.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 6.

 • Nokia 7 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Investovat do kvalitní ochrany vašeho mobilu Nokia 7 Plus se vyplatí. Pořiďte si proto kvalitní obal či pouzdro z odolného materiálu, který předejte poškození.

  Uvažujete nad pořízením nového krytu na mobil? To je výborný nápad, za který vám váš mobilní telefon poděkuje. Ochranné obaly nejsou totiž jen funkčními pomůcky zajišťující nulové poškození zadního krytu, ale jedná se také o velmi efektivní doplňky, pomocí kterých si můžete svůj mobil personalizovat a zosobnit.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 7 Plus lze v naší pestré nabídce zakoupit v nejrůznějších barevných a materiálových provedeních. Výrazné barvy, neutrální tóny, šílené potisky, vtipné nápisy anebo třeba zvířecí motivy – z bohaté nabídky nejrozmanitějších krytů a obalů si vybere i náročný uživatel.

  Materiály, za kterých se obaly vyrábí, jsou zejména plast a umělá kůže. Tyto materiály jsou cenově dostupné, avšak velmi odolné a připravené čelit jakýmkoliv mechanickým nástrahám. Poradí si s ochranou vašeho mobilního zařízení před vrypy, rýhami či škrábanci. Předejděte těmto nepříjemným poškozením, které by snížily hodnotu vašeho mobilu.

   

 • Nokia 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 8.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 8. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 8. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 8.