Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Nokia

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokon...

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokonalý design? Potom si zajisté i vy oblíbíte kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia.

Každodenní používání, nošení a pokládání vašeho mobilního telefonu přináší značné opotřebování a také riziko poškození. Abyste vnějším vlivům zabránili a váš mobilní telefon dostatečně ochránili, tak právě od toho jsou obaly, kryty a pouzdra a jejich pestrá nabídka možností. Můžete si vybírat nejen z různých barevných odstínů a obrázkových motivů, ale také z možností jako jsou tenké, tvrdé, koženkové, gelové včetně výběru tvrzených skel a ochranných folií pro mobilní telefony značky Nokia.

Váš mobilní telefon si díky tomuto výběru zachová svůj vzhled a funkčnost a ještě mu dodáte zcela nový design dle vlastního výběru a odlišíte se od ostatních uživatelů stejné značky mobilního zařízení. Mějte svůj styl a buďte jedineční.

Zobrazit

Obaly na mobily Nokia Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Nokia G50 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia G50

 • Nokia X10 / X20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia X10 nebo X20

 • Nokia G11 / G21 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia G11 nebo G21

 • Nokia G10 / G20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia G10 nebo G20

 • Nokia 2.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Máte rádi změnu a to samé chcete i pro svůj mobilní telefon? Rádi byste váš telefon nejen chránili, ale také mu dopřáli jedinečný design, který můžete kdykoliv změnit? Kvalitní ochranu a jedinečný design přinášejí obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 2.4.

  Rádi byste si pro svůj mobilní telefon pořídili obal, který jej bude chránit a zároveň poskytne zcela jiný a estetický design? Pokud chcete pro váš mobilní telefon dokonalou ochranu, tak si vyberte obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 2.4. Nejen, že skvěle sedí tomuto typu telefonu, ale jsou kvalitní a za skvělé ceny.

  Široký výběr neplní jen část praktickou, ale také estetickou. Můžete si vybírat z různých barev a motivů a také variant provedení včetně tvrzených skel a folií, které jsou rovněž určené přímo pro mobilní telefon Nokia 2.4. Knížkové pouzdra a další obaly a kryty jsou skvělým řešením kvalitní ochrany mobilního zařízení, které pro tento typ mobilního zařízení skvěle padnou a vy tak máte jistotu, že mobilní telefon bude dokonale chráněný.

  Díky pestrému výběru designových prvků svůj mobilní telefon zcela odlišíte od ostatních a již na dálku budete poznat, který je ten váš. Vyberte si řešení třeba na každý den jiné.

 • Nokia 2.3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Krásný, praktický a kvalitní. Přesně takové jsou pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefony. A věřte, že nové i starší modely si zaslouží pořádnou ochranu.

  Ukažte světu, kdo jste

  Chytré telefony jsou dnes nejen šikovným pomocníkem, které také možností, jak dát všem na první pohled vědět, kdo jste. Stačí, když se někdo podívá na váš kryt a hned ví, co očekávat. Můžete jím vyjádřit, jakou máte zrovna náladu, anebo že rádi čtete. Fantazii se meze nekladou. V posledních letech se styl obal nedílnou součástí prakticky každého mobilu, takže to rozhodně nepodceňujte.

  Navíc se nejedná pouze o stylový doplněk, ale také praktický, ochranný prostředek. Moderní technologie jsou lehké, křehké a rády padají na zem. Díky kvalitnímu zadnímu krytu a přednímu ochrannému sklu se ale tomu vašemu nic nestane.

 • Nokia 3.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 3.4

 • Nokia 3.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Existuje tolik možností, jak ochránit svůj drahý telefon před poškozením. Ať zvolíte jakýkoli z nich, garantujeme vám obrovský výběr motivů a barev.

  Udělejte ze svého mobilu módní doplněk

  Krásný, drahý smartphone nestačí. Musíte mu dát ještě něco navíc, aby vám mohl sloužit co nejdéle. A tím je pár bezpečnostních prvků, jako je tvrzené sklo, pouzdra, kryty nebo obaly. My vám nabízíme přes 5000 variant, barev a motivů. Vybírat ale samozřejmě můžete také z materiálů. A k tomu vám dáme ještě něco navíc.

 • Nokia 4.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 4.2

 • Nokia 5.4 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 5.4

 • Nokia 5.3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 5.3

 • Nokia 6.2 / 7.2 - Obaly, kryty, pouzdra

  Stylový doplněk k mobilu, ale i USB kabelu se dneska hodí každému. A důležité jsou nejen kvůli vzhledu, ale i ochraně telefonu. Za nový jistě platit nechcete.

  Nádherné kryty za skvělé ceny!

  Máte úplně nový smartphone? Nebo jste si za posledních pár let zvykly na stejný model a nechcete o něj přijít? V obou případech ho musíte dostatečně chránit před poškozením. Využít k tomu můžete hned několik našich produktů. Vybírat přitom můžete z mnoha barev, vzorů i materiálů. Vše si vyberete online v pohodlí domova, objednáte a během pár dnů si můžete užívat nové doplňky.

 • Nokia 3.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Nokia 3.1

 • Nokia 5.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Nokia 5.1

 • Nokia 6.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 6.1.

 • Nokia 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 6.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 6.

 • Nokia 7 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Nokia 7 Plus

   

 • Nokia 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 8.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 8. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 8. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 8.