Odběr novinek

Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

 
Obaly na mobily Nokia

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokon...

Chcete se o váš mobilní telefon co nejlépe postarat a dopřát mu nejen dostatečnou a kvalitní ochranu proti poškození, ale také zcela nový a moderní design? Obojí dokonale splňují oblíbené obaly, kryty a pouzdra pro mobilní telefony značky Nokia.

Rádi byste zajistili váš mobilní telefon tak, aby dlouho vydržela jeho funkčnost a zároveň měl dokonalý design? Potom si zajisté i vy oblíbíte kvalitní a levné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia.

Každodenní používání, nošení a pokládání vašeho mobilního telefonu přináší značné opotřebování a také riziko poškození. Abyste vnějším vlivům zabránili a váš mobilní telefon dostatečně ochránili, tak právě od toho jsou obaly, kryty a pouzdra a jejich pestrá nabídka možností. Můžete si vybírat nejen z různých barevných odstínů a obrázkových motivů, ale také z možností jako jsou tenké, tvrdé, koženkové, gelové včetně výběru tvrzených skel a ochranných folií pro mobilní telefony značky Nokia.

Váš mobilní telefon si díky tomuto výběru zachová svůj vzhled a funkčnost a ještě mu dodáte zcela nový design dle vlastního výběru a odlišíte se od ostatních uživatelů stejné značky mobilního zařízení. Mějte svůj styl a buďte jedineční.

Zobrazit

Obaly na mobily Nokia Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Nokia 3.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si nový mobilní telefon a chcete zachovat jeho pořád nový vzhled a také funkčnost? Zajistit vašemu telefonu co nejlepší ochranu a dopřát si také jeho nový design? S tím vám pomůžou kvalitní a cenově výhodné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.1.

  Rádi byste co nejlépe pečovali o váš mobilní telefon? Váš mobilní telefon se může snadno poškodit při pádu, mají na něj vliv nečistoty a není odolný proti škrábancům. Pro tyto účely jsou tady obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.1.

  Máte možnost výběru z pestré nabídky, která vám poskytne moderní varianty pro kvalitní ochranu vašeho mobilního telefonu. Pořídíte si tak tenké, koženkové, tvrdé i gelové pouzdra a mnoho dalších variant včetně tvrzených skel a ochranných folií určených přímo pro mobilní zařízení Nokia 3.1. Kromě kvalitní ochrany se můžete těšit také na zajímavé designové prvky různých barev a motivů. Svoje originální pouzdro, kryt nebo obal si tak vyberou muži i ženy.

  Díky těmto možnostem získáte dokonalou ochranu pro váš mobilní telefon a ještě si dopřejete jedinečný design, který snadno přizpůsobíte vašemu stylu i konkrétní situaci. Můžete se tak prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Nokia 3 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 3.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 3. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 3. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 3.

 • Nokia 5.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete zajistit pro svůj mobilní telefon ochranu, díky které se prodlouží jeho životnost? Rádi byste jej chránili také před pády a poškrábáním? V těchto případech efektivně fungují obaly, kryty a pouzdra, které jsou vhodné pro mobilní telefony Nokia 5.1.

  Přemýšlíte nad tím, jak změnit design vašeho mobilního telefonu a ještě mu poskytnout kvalitní ochranu? Pokud chcete váš telefon nejen chránit, ale také si zpříjemnit jeho vzhled, tak si pořiďte kvalitní a zároveň levné obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 5.1.

  Efektivní řešení, které plní hned dvě podstatné funkce a sice chrání váš mobilní telefon před poškozením a znečištěním a ještě mu dodá zcela jedinečný design. Díky pestrému výběru různých variant provedení si můžete vybírat obaly, kryty a pouzdra tenké, koženkové, gelové i tvrdé a dokonce také tvrzená skla a ochranné folie, které padnou právě typu mobilního zařízení Nokia 5.1. Dokonalá ochrana v souznění s originálním designem změní váš mobilní telefon na ještě atraktivnější.

  Můžete si dopřát různé barevné odstíny a také motivy, které můžou vyjadřovat váš styl, pocity nebo také to jestli je uživatelem mobilního telefonu muž nebo žena.

 • Nokia 5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 5.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 5. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 5.

 • Nokia 6.1 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde najdete naši nabídku obalů, krytů a pouzder na mobil Nokia 6.1.

 • Nokia 6 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 6.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 6. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 6. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 6.

 • Nokia 8 - Obaly, kryty, pouzdra

  Obaly, kryty a pouzdra pro Nokia 8.
  Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na Nokia 8. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Nokia 8. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Nokia 8.