Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Pouzdra na doklady a karty

Chcete ochránit své platební i věrnostní karty a cestování pasy před ztrátou i zničením? Vyberte si jeden z našich kousků. Garantujeme, že budete spokojeni!

Skvělý doplněk při nákupu i cestování

Máte více kreditních karet? Anebo se nakupili věrnostní kartičky do obchodů? V klasické peněžence zabírají příliš místa, překáží, a pokud jich máte příl...

Chcete ochránit své platební i věrnostní karty a cestování pasy před ztrátou i zničením? Vyberte si jeden z našich kousků. Garantujeme, že budete spokojeni!

Skvělý doplněk při nákupu i cestování

Máte více kreditních karet? Anebo se nakupili věrnostní kartičky do obchodů? V klasické peněžence zabírají příliš místa, překáží, a pokud jich máte příliš, tak vaši nádhernou, drahou, koženou peněženku nakonec i zničí. Z toho důvodu pro vás máme pouzdra na karty, kam je můžete všechny umístit, seřadit podle důležitosti, barev nebo čehokoli jiného a vyhnout se zmatenému hledání vždy, když potřebujete zaplatit.

Zobrazit

Pouzdra na doklady a karty Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek

Reprezentativní a praktické zároveň

Vybírat můžete z mnoha barevných i typových provedení a dodat tak svým kartám nový, jednotný vzhled. Velkou výhodou je také to, že je ochráníte před poškozením a jen tak je neztratíte. Některé varianty pouzder mají také klip, díky kterému ho můžete uchytit na kalhoty, ale také do tašky na předem určené místo. Vždy se díky tomu budete mít po ruce, což se právě u karet hodí vždycky.

Vyhněte se potížím na cestách

Stejně byste ale měli pečovat také o své cestovní pasy. Nejen, že samy o sobě nejsou vzhledově lákavé, ale také je můžete snadno poničit. U karet poničený čip povede k návštěvě banky, u cestovního pasu zase běhání po úřadech, aby vám vydali nový. Ani jedno z toho není příjemné a obojí zabere hodně času. Mnohem milejší je dát je do šikovného a hezkého pouzdra, které je ochrání.

Jediné, co musíte udělat je jedno z nich si u nás vybrat, online objednat a poté už jen převzít balíček od České pošty, kurýra nebo ho vyzvednout v Zásilkovně poblíž vašeho domova. Jednodušší už to být nemůže. Na nic nečekejte a vyberte si pouzdro, které se vám bude líbit nejvíc. Kvalitu řešit nemusíte, protože kvalitní jsou všechny.

Klasické odstíny i moderna

I zde můžete vybírat z mnoha barevných provedení. Dejte svému pasu osobní kouzlo a zpříjemníte si cestování. Vyberete-li si výraznou barvu, pomůže vám to navíc s jeho hledáním. Pasy jsou v tmavých odstínech a špatně se mezi doklady hledají. Červenou nebo světle hnědou snadno najdete i v tom největším nepořádku.