Obaly na mobily Realme

Ať už si vyberete originální anebo klasické luxusní pouzdro na váš smartphone, vždy budete mít jistotu, že váš mobil bude chráněn před všemi nepříznivými vlivy.

Pouzdra Realme

Klasické silikonové kryty i moderní klapkové obaly ochrání váš smartphone Realme před prachem, mechanickým poškozením i před povětrnostními vlivy. Stačí si vybrat ze širok...

Ať už si vyberete originální anebo klasické luxusní pouzdro na váš smartphone, vždy budete mít jistotu, že váš mobil bude chráněn před všemi nepříznivými vlivy.

Pouzdra Realme

Klasické silikonové kryty i moderní klapkové obaly ochrání váš smartphone Realme před prachem, mechanickým poškozením i před povětrnostními vlivy. Stačí si vybrat ze široké nabídky, ve které najdete zajímavé a originální potisky obalů i luxusně vyhlížející kryty ve tvaru knížky, které mají potřebné výřezy pro konektory i fotoaparát.

o   Tento typ pouzdra Realme ochrání váš mobil doslova ze všech stran.

Díky širokým barevným možnostem si vybere skutečně každý.

Zobrazit

Obaly na mobily Realme Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Realme 10 4G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme 10 4G

 • Realme C55 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme C55

 • Realme C31 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme C31

 • Realme C35 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme C35

 • Realme 9i - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranné prvky chrání váš mobil nejen proti poškození, ale si z něj můžete vytvořit originální doplněk díky široké nabídce v oblasti designového zpracování.

  Realme 9i

  Jestliže chcete ochránit svůj mobil před poškozením, a navíc mu dodat dokonalý estetický a zároveň originální vzhled, pak vsaďte na dva prvky. Jedním je ochranné tvrzené sklo, díky kterému bude chráněn především displej a druhým je pouzdro. Pouzdro pro mobil Realme 9i je řešeno tak, aby bylo možné ho využít zároveň jako praktický stojánek.

  o   Manipulace s pouzdrem je velice jednoduchá.

  o   Stačí mobil zaklapnout do úložiště a je chráněn před poškozením.

  Pouzdra jsou nabízená v mnoha barevných variantách a mohou být ozdobena některým z oblíbených motivů.

 • Realme 9 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Realme 9 Pro.

 • Realme 9 Pro+ - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Realme 9 Pro+.

 • Realme C21Y - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme C21Y

 • Realme GT 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Realme GT 5G.

 • Realme 8i - Obaly, kryty, pouzdra

  Náklady na opravu poškozeného mobilu vám uspoří vhodné ochranné prvky. Ty slouží nejen jako prevence před poškozením, ale také jsou vkusné a originální.

  Realme 8i

  Pokud si pořídíme mobil, pak budeme jistě chtít, aby byl stále jako nový. O jeho ochranu se postarají hned dva praktické prvky. Jedním je tvrzené sklo, které chrání displej před poškrábáním i rozbitím při pádu. Vhodným doplňkem je také pouzdro, do kterého se mobil uschová. Pro mobilní telefony Realme 8i je nabídka velice široká. A to nejen v oblasti barev.

  • Pouzdro je z příjemného materiálu a může být ozdobeno zajímavým motivem.
  • K nejoblíbenějším patří mandala, obrázky zvířat nebo romanticky ztvárněných motýlů.

   

 • Realme 8 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranná pouzdra přinášejí široké možnosti, jak mobil chránit před poškozením a zároveň z něj vytvořit originální prvek. O ochranu se postará také tvrzené sklo.

  Realme 8 5G

  Mobilní telefon se nejčastěji poškodí buď vinou pádu nebo poškrábáním. Abychom se vyhnuli zbytečným opravám, je zapotřebí telefon ochránit. Pro ochranu displeje je vhodné tvrzené sklo, které je 100% průhledné. O celkovou ochranu se postará pouzdro, které navíc z mobilního telefonu Realme 8 5G vytvoří elegantní prvek.

  o   Díky tomu, že je praktické pouzdro vyrobeno z umělé kůže, může být ozdobeno některým oblíbeným motivem, který je do vrchní části vytlačen.

  o   Tento materiál také umožňuje širokou nabídku v oblasti barevného provedení.

 • Realme 8 4G / Realme 8 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Potřebujete, aby vám váš mobilní telefon sloužil co nejdéle? Chcete zachovat jeho kvalitu a veškeré funkce a postarat se také o jeho vzhled? Potom si zajisté rádi dopřejete kvalitní a velice moderní obaly, kryty a pouzdra určené pro telefony Realme 8 4G / 8 Pro.

  Máte rádi vše, co dodá vašemu mobilnímu telefonu jedinečný vzhled a ještě zajistí potřebnou ochranu proti poškození? Potom si zajisté rádi dopřejete kvalitní a moderní obaly, kryty a pouzdra pro Realme 8 4G / 8 Pro za skvělé ceny.

  Ochrana vašeho mobilního telefonu formou obalů, krytů a pouzder je skvělým řešením pokud chcete, aby váš telefon vypadal pořád jako nový a poskytoval vám co nejdéle požadovaný komfort. Kromě toho získáte také spoustu možností, co se samotného designu týče a můžete si vybírat z různých variant provedení jako tenké, koženkové, tvrdé, gelové a mnoho dalších. Kvalitní ochranu displeje vám poskytnou tvrzená skla a ochranné folie nejvyšší kvality vhodné právě pro telefony Realme 8 4G / 8 Pro.

  Můžete se spolehnout na jedinečný design díky pestrému výběru barev a motivů, z kterých si vhodné řešení najdou jak muži, tak i ženy. Elegantní řešení pro každého kdo vyžaduje jedinečnost a také kvalitu.

 • Realme X50 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme X50 5G

 • Realme 7 - Obaly, kryty, pouzdra

  Spojení smartphone Realme 7 a moderního pouzdra vytvoříte originální styl, kterým oslníte na první pohled. Vybírat můžete z mnoha motivů i barev.

  Realme 7

  V současné době můžete vyřešit ochranu vašeho mobilu několika způsoby. Jedním z nich je tvrzené průhledné sklo. Další možností je pouzdro Realme 7, které schová váš smartphone do svého úložného prostoru a nedovolí poškození ani znečištění.

  o   Výhodou moderních pouzder je především to, že při jakékoliv akci není nutné mobil z pouzdra vyndávat.

  o   Byla by to škoda.

  • Pouzdra jsou totiž ozvláštněna obrázky, které doslova berou dech.

  Vybírat můžete nejen realisticky ztvárněné motivy přírody, ale také abstraktní vzory. Nebo je možné vybrat si jednobarevný model.


 • Realme 7i - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme 7i

 • Realme 7 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na mobil Realme 7 5G.

 • Realme 7 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Krásné pastelové barvy a dokonalou ochranu nabízejí moderní pouzdra, která ochrání váš mobil před poškozením. Při používání není nutné mobil z pouzdra vyndávat.

  Realme 7 pro

  V současnosti si můžete vybrat na konkrétní smartphone odpovídající pouzdro. Tím pádem bude mobil v ochranném krytu přesně sedět a bude odolný vůči všem nepříznivým vlivům. Pouzdra Realme 7 pro jsou navíc vytvořena originálním způsobem, který dodá vašemu mobilu nejen krásný vzhled, ale patřičný šmrnc. Tento efekt získáte při volbě tvrzeného skla i v případě knížkového pouzdra.

  • Obaly jsou nabízené v krásných pastelových barvách.
  • Na žádném z nich pochopitelně nechybí ani potřebné výřezy pro konektory či fotoaparát.

 • Realme C21 - Obaly, kryty, pouzdra

  Chcete si svůj mobil více personalizovat a dodat mu originálnější vzhled? Vsaďte na kvalitní obaly pro Realme C21, které plní estetický, ale také funkční účel.

  Přejete si, aby vám váš mobilní telefon sloužil co nejdéle, a byl i po měsících či letech používání stále v top stavu? V tom případě neváhejte zainvestovat do kvalitního pouzdra na Realme C21. Právě takovéto kvalitní pouzdro se postará o to, že na vašem mobilu nebude žádný škrábanec, rýha nebo dokonce ještě nějaký horší a viditelnější defekt.

  Obaly, kryty a pouzdra pro Realme C21 nabízíme v opravdu rozmanitých podobách. Plastové provedení, elegantní design z umělé kůže anebo praktické, napůl látkové, flipové provedení – díky četné nabídce nejrůznějších materiálů si vybere každý.

  Milovníci zajímavých a netradičních vzorů budou volit kryty s potisky, naopak vyznavači nenápadného designu budou nadšeni z jednobarevných, průhledných či zcela vyplněných variant, které působí velmi sofistikovaným a elegantním dojmem. Náš pestrý výběr vám zkrátka dává spoustu zajímavých možností, ze kterých si jednoduše vyberete to nejlepší pro sebe a svůj mobil.

 • Realme C11 - Obaly, kryty, pouzdra

  Volbou kvalitního pouzdra nejen, že ušetříte náklady, ale také dodáte svému smartphone (a tedy i sobě) patřičný styl. Na každém detailu přeci záleží.

  Realme C11

  Ochranná pouzdra na mobily by měly disponovat několika funkcemi. Mají mobil nejen chránit, ale také mu dodat patřičný styl. Veškeré nároky i toho nejnáročnějšího majitele smartphone splňují pouzdra Realme C11. Kromě luxusního vzhledu mají i všechny výřezy pro používání veškerých funkcí.

  • Díky tomu, že není nutné vyndávat mobil z krytu, bude chráněn proti poškození.
  • Vhodným výběrem ochranného pouzdra můžete do budoucna tedy ušetřit náklady za nový mobil nebo náhradní díly.

 • Realme 6 Pro - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme 6 Pro

 • Realme 6i - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, kryty a obaly na mobil Realme 6i