Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily iPhone

Perfektní řešení někdy neexistují, ale my Vám jedno nabízíme, zvlášť tehdy, když potřebujete nový obal na telefon. Využijte pohodlný nákup přes internet.

Obaly na telefony značky iPhone

Máte iPhone a potřebovali byste sehnat pár pěkných kousků, kterými byste ho obalili a ochránili před poškozením? Je vždy složité řešit opravy případně jakákoli p...

Perfektní řešení někdy neexistují, ale my Vám jedno nabízíme, zvlášť tehdy, když potřebujete nový obal na telefon. Využijte pohodlný nákup přes internet.

Obaly na telefony značky iPhone

Máte iPhone a potřebovali byste sehnat pár pěkných kousků, kterými byste ho obalili a ochránili před poškozením? Je vždy složité řešit opravy případně jakákoli poškození, protože je to jednak finančně poměrně náročné, a ještě s tím člověk musí strávit poměrně dost času. Přesně z toho důvodu je velice praktické mít šikovné ochranné kryty nebo pouzdra.

V dnešní době je opravdu trendy využívat především TPU nebo silikonové kryty zadní části telefonu, kdy tak ochráníte zadní část proti poškrábání, když nesete telefon například v kabelce nebo tašce společně s klíčem či jinými ostrými předměty. Často jsou, co platné i při pádu telefonu.

Dokonce i na iPhone jsou k dispozici obaly, které lze celkově zavřít, jednoduše na magnet. Navíc se jedná o pouzdro, ze kterého lze během chvilky udělat stojánek a pohodlně tak sledovat například video nebo seriál. Stejně tak jsou v nabídce i silikonové obaly, a to s nejrůznějšími motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří například mandaly, barevné lapače snů, pírka, motivy květin a mnohé další.

Zobrazit

Obaly na mobily iPhone Počet produktů: 4

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Objednávejte z pohodlí domova

Objednávat z pohodlí domova je skutečně praktické, protože nemusíte složitě nic hledat a jednoduše projdete jen konkrétní kategorii, do které spadá Váš telefon. Projděte si krásné pastelové barvy, různé motivy pro dámy i pány a určitě najdete to nejlepší právě pro sebe.

V našem obchodě naleznete také skvělé akce a výprodeje, takže můžete vybírat přímo z kategorie zlevněného zboží, pokud se spokojíte s výhodnou cenou za druhou jakost.

Různé kousky i jako dárek

Máte někdy potíže s vymýšlením dárečků pro rodinu, přátele či kolegy? Chtěli byste být tolik originální, ale často si říkáte, že praktické dárky jsou lepší než nějaké originální ozdoby na poličku? Právě kryty na telefon nebo doplňky k nim jsou perfektním dárkem. Stačí znát typ telefonu a můžete vybrat obaly, nebo udělejte úplné překvapení a vybírejte z našich sluchátek, zvířátek a z mnohých dalších možností.