Obaly na mobily Motorola

Pro ochranu vašeho mobilu stačí jen vybrat vhodné pouzdro, které je přímo určeno pro značku Motorola. Obaly jsou nejen praktické, ale také designově dokonalé.

Pouzdra Motorola

Moderní a designově dokonalé pouzdro na mobily Motorola nejen, že ochrání váš chytrý telefon před poškozením, ale také mu dodá dokonalý vzhled. Některá pouzdra lze použít ...

Pro ochranu vašeho mobilu stačí jen vybrat vhodné pouzdro, které je přímo určeno pro značku Motorola. Obaly jsou nejen praktické, ale také designově dokonalé.

Pouzdra Motorola

Moderní a designově dokonalé pouzdro na mobily Motorola nejen, že ochrání váš chytrý telefon před poškozením, ale také mu dodá dokonalý vzhled. Některá pouzdra lze použít i jako praktický stojánek. Stačí je jen sklopit.

 • U všech pouzder jsou samozřejmostí otvory na konektory a fotoaparát.
 • Při manipulaci nemusíte tedy mobil z pouzdra vůbec vyndávat a tím zůstane chráněný v každé situaci a za každého počasí.

Stačí si jen vybrat barvu a dezén podle vašeho vkusu a přání.

Zobrazit

Obaly na mobily Motorola Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Motorola Moto G10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G10.

 • Motorola Moto G20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G20.

 • Motorola Moto G30 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G30.

 • Motorola Moto G50 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G50.

 • Motorola Moto G 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G 5G.

 • Motorola Moto G 5G Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G 5G Plus.

 • Motorola Moto G9 Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G9 Power.

 • Motorola Moto G9 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G9 Plus.

 • Motorola Moto G9 Play - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G9 Play.

 • Motorola Moto G8 Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranné pouzdro je dnes takřka nezbytnou součástí každého smartphone. Proto bychom měli volit takové, které styl a originální vzhled mobilu ještě více posílí.

  Motorola Moto G8 Power

  Jednou z možností, jak ochránit svůj mobil, je tvrzené celoplošné sklo. Velice stylově a originálně vypadají knížková pouzdra Motorola Moto G8 Power, která nabízejí mnoho možností ve výběru.

  • Řídit se můžete nejen podle barev, ale také podle motivů, které jsou vtlačené do vrchní strany.

  -         Preferované jsou v současné době mandaly, které jsou symbolem jednoty a rovnováhy.

  Tato pouzdra dodají vašemu mobilu styl, a navíc ho ochrání před poškozením a zaprášením. Lze je také využít jako stojánek na mobil.

 • Motorola Moto G8 Power Lite - Obaly, kryty, pouzdra

  Kvalitní smartphone je nutné chránit před okolními nepříznivými vlivy. Díky originálním pouzdrům bude váš mobil nejen v bezpečí, ale také bude vypadat dokonale.

  Motorola Moto G8 Power Lite

  Moderní chytré mobily mají mnoho funkcí a zastoupí tak celou řadu přístrojů. Mezi jinými i fotoaparát. Vysoce kvalitním foťákem disponují i mobily Motorola.

  o   Proto je nutná ochrana tohoto přístroje doslova ze všech stran.

  o   Pouzdra Motorola Moto G8 Power Lite poskytnou ochranu nejen proti mechanickému poškození, ale také proti znečištění.

  Vybírat můžete z několika typů. Jedním z nich je tvrzené temperované sklo. Širší možnosti poskytují knížková pouzdra, která mají jako bonus přihrádky na platební karty nebo vizitky.

  -         Tato pouzdra dodají vašemu mobilu originální vzhled díky zajímavým motivům na přední straně i díky barvám, které váš mobil doslova rozjasní.

 • Motorola Moto E7 Power / E7i Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E7 Power / Moto E7i Power.

 • Motorola Moto E7 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E7 Plus.

 • Motorola Moto E6s (2020) - Obaly, kryty, pouzdra

  Mobilní telefony se stále ve svém provedení zdokonalují a jejich křehkost je třeba dostatečně ochránit. K tomu poslouží vhodná pouzdra podle vlastní volby.

  Vhodný kryt a Motorola Moto E6s (2020)

  Vybrat si vhodné obaly na mobilní telefon není složité. Je třeba se vždy orientovat podle typu aparátu, aby dobře seděly všechny otvory na telefon, mikrofon, nabíjení, sluchátka atd. Poté si již lze vybrat samotné provedení pouzdra, barvu nebo případně obrázek.

  Motorola Moto E6s (2020) nalezne dostatečnou ochranu v knížkovém pouzdře, který může rovněž sloužit jako stojánek. Tyto kryty mají vnitřní silikonovou vaničku, do které se mobilní telefon vloží a uzavře praktickým magnetickým uzávěrem. Vnitřní strana poslouží svými otvory jako úschovna vizitek nebo kreditní karty. Mobilní telefon je krytý ze všech stran.

 • Motorola Moto E6 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Praktická pouzdra na mobilní telefon ochrání aparát před poškozením. Rovněž mohou být i skvělým doplňkem, jelikož dokáží překvapit svým provedením a designem.

  Motorola Moto E6 Plus v praktickém kabátku

  Velmi praktická jsou pouzdra na mobilní telefony, která poskytují ochranu ze všech stran. V tomto případě lze nahlédnout do bohatého výběru, který nabízí knížková pouzdra. Je možnost si vybrat z několika možných barevných verzí, ale překvapí i svým designem a provedením.

  Kryty na mobilní telefon Motorola Moto E6 Plus nabízí daleko více možností. Je možné jich využít jako praktického stojánku, stačí jen obaly správně poskládat. Telefon pevně drží silikonová vanička, tudíž nemá šanci vypadnout. Přední strana pouzdra nabízí svému uživateli otvory pro odložení kreditní karty nebo vizitky. Kryty se musí vybírat podle typu aparátu, aby všechny otvory seděly přesně podle potřeby.

 • Moto G5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto G5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto G5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto G5. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto G5.

 • Moto X Play - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto X Play.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto X Play. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto X Play. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto X Play.