Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem a

zasláním do výdejního místa GLS

Najdete nás i na MALL.CZ

 

Obaly na mobily Motorola

Pro ochranu vašeho mobilu stačí jen vybrat vhodné pouzdro, které je přímo určeno pro značku Motorola. Obaly jsou nejen praktické, ale také designově dokonalé.

Pouzdra Motorola

Moderní a designově dokonalé pouzdro na mobily Motorola nejen, že ochrání váš chytrý telefon před poškozením, ale také mu dodá dokonalý vzhled. Některá pouzdra lze použít ...

Pro ochranu vašeho mobilu stačí jen vybrat vhodné pouzdro, které je přímo určeno pro značku Motorola. Obaly jsou nejen praktické, ale také designově dokonalé.

Pouzdra Motorola

Moderní a designově dokonalé pouzdro na mobily Motorola nejen, že ochrání váš chytrý telefon před poškozením, ale také mu dodá dokonalý vzhled. Některá pouzdra lze použít i jako praktický stojánek. Stačí je jen sklopit.

 • U všech pouzder jsou samozřejmostí otvory na konektory a fotoaparát.
 • Při manipulaci nemusíte tedy mobil z pouzdra vůbec vyndávat a tím zůstane chráněný v každé situaci a za každého počasí.

Stačí si jen vybrat barvu a dezén podle vašeho vkusu a přání.

Zobrazit

Obaly na mobily Motorola Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Motorola Moto G13/G23/G53 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G13/G23/G53.

 • Motorola Moto G32 4G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G32 4G.

 • Motorola Moto E32 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E32.

 • Motorola Moto G31 / G41 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G31 nebo G41.

 • Motorola Moto G51 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G51 5G.

 • Motorola Moto E20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pořídili jste si nový mobilní telefon a chcete zachovat jeho pořád nový vzhled a také funkčnost? Zajistit vašemu telefonu co nejlepší ochranu a dopřát si také jeho nový design? S tím vám pomůžou kvalitní a cenově výhodné obaly, kryty a pouzdra pro Motorola Moto E20.

  Rádi byste co nejlépe pečovali o váš mobilní telefon? Váš mobilní telefon se může snadno poškodit při pádu, mají na něj vliv nečistoty a není odolný proti škrábancům. Pro tyto účely jsou tady obaly, kryty a pouzdra pro Motorola Moto E20.

  Máte možnost výběru z pestré nabídky, která vám poskytne moderní varianty pro kvalitní ochranu vašeho mobilního telefonu. Pořídíte si tak tenké, koženkové, tvrdé i gelové pouzdra a mnoho dalších variant včetně tvrzených skel a ochranných folií určených přímo pro mobilní zařízení Motorola Moto E20. Kromě kvalitní ochrany se můžete těšit také na zajímavé designové prvky různých barev a motivů. Svoje originální pouzdro, kryt nebo obal si tak vyberou muži i ženy.

  Díky těmto možnostem získáte dokonalou ochranu pro váš mobilní telefon a ještě si dopřejete jedinečný design, který snadno přizpůsobíte vašemu stylu i konkrétní situaci. Můžete se tak prezentovat v tom nejlepším světle.

 • Motorola Moto E30 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E30.

 • Motorola Moto E40 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E40.

 • Motorola Moto G10 - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranná pouzdra pro mobilní telefony přinášejí další vítané možnosti. Lze ho využít jako stojánek, a navíc v něm najdete i praktický úložný prostor.

  Motorola Moto G10

  Vhodným doplňkem pro váš mobil je pouzdro, které ho ochrání před poškozením nebo při neopatrném zacházení. Pouzdra pro mobil Motorola Moto G10 jsou nejen praktická, ale také velice vkusná. Vybírat můžete pouzdro s různými motivy a v různých barvách.

  • Velkou výhodou je, že lze pouzdro použít také jako stojánek.

  Součástí pouzdra jsou otvory na konektory. Ve vnitřní straně obalu je úložný prostor. Dalším ochranným prvkem je celoplošné tvrzené sklo, které má za úkol chránit především displej mobilu.

 • Motorola Moto G20 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G20.

 • Motorola Moto G30 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G30.

 • Motorola Moto G50 - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G50.

 • Motorola Moto G60 - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranu vašeho mobilního telefonu pomůže zajistit hned několik prvků. Neslouží ale pouze pro ochranu, ale mohou vašemu mobilu dodat originální vzhled.

  Motorola Moto G60

  Pro mobilní telefon Motorola Moto G60 výrobci nabízejí originální a zároveň praktická pouzdra v mnoha barevných variantách. Vybírat můžete z několika odstínů modré, růžové, fialové nebo vsadit na černé či šedé pouzdro. K dokonalému vzhledu přispívá také obrázek na čelní straně pouzdra. To pravé si vyberou jak milovníci romantického stylu, tak i vyznavači realistických obrázků zvířat.

  o   Dalším prvkem je tvrzené sklo, díky kterému váš mobil vydrží i méně opatrné zacházení.

 • Motorola Moto G60S - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G60S.

 • Motorola Moto G 5G - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G 5G.

 • Motorola Moto G9 Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G9 Power.

 • Motorola Moto G9 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Mobilní telefon není většinou příliš levná záležitost. Proto je nutné ochránit ho nejen před poškozením vinou pádu, ale také před poškrábáním a podřením.

  Motorola Moto G9 Plus

  Pro mobil Motorola Moto G9 Plus jsou určené obaly, kryty a pouzdra, díky kterým bude váš mobil nejen chráněn, ale také si z něho můžete vytvořit dokonalý doplněk vaší osobnosti.

  • Pouzdra jsou nabízena buď v jednobarevném provedení v mnoha variantách anebo s doplňkem ve formě obrázku.

  Obrázek můžete volit realistický s motivem z říše zvířat či květin anebo se zaměřit na abstraktní vzory. Velké pozornosti se těší v současné době velice oblíbená mandala.

  • K ochraně přispěje také tvrzené sklo, které zajistí odolnost vašeho mobilu při pádu nebo možném poškrábání.
 • Motorola Moto G9 Play - Obaly, kryty, pouzdra

  Originální pouzdro slouží nejen k ochraně mobilu, ale má také své praktické využití. Dalším prvkem pro ochranu mobilního telefonu je průhledné tvrzené sklo.

  Motorola Moto G9 Play

  Jestliže chcete ochránit displej svého mobilního telefonu před poškozením a ušetřit tak finanční prostředky před nákladnou opravou nebo dokonce nutností pořízení nového přístroje, pak investujte do tvrzeného skla.

  • Některé typy jsou ozvláštněné barevným obrázkem, který dodá vašemu mobilu originální vzhled.

  Stejné služby vám udělá také ochranné pouzdro. Ochranná pouzdra na mobil Motorola Moto G9 Play jsou vyrobena v široké barevné škále. V oblíbeným patří zvířecí motivy nebo motiv mandaly.

  -         Pouzdro lze také použít jako stojánek.

  -         Otvory na konektory a fotoaparát jsou samozřejmostí.

 • Motorola Moto G8 Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Ochranné pouzdro je dnes takřka nezbytnou součástí každého smartphone. Proto bychom měli volit takové, které styl a originální vzhled mobilu ještě více posílí.

  Motorola Moto G8 Power

  Jednou z možností, jak ochránit svůj mobil, je tvrzené celoplošné sklo. Velice stylově a originálně vypadají knížková pouzdra Motorola Moto G8 Power, která nabízejí mnoho možností ve výběru.

  • Řídit se můžete nejen podle barev, ale také podle motivů, které jsou vtlačené do vrchní strany.

  -         Preferované jsou v současné době mandaly, které jsou symbolem jednoty a rovnováhy.

  Tato pouzdra dodají vašemu mobilu styl, a navíc ho ochrání před poškozením a zaprášením. Lze je také využít jako stojánek na mobil.

 • Motorola Moto E7 Power / E7i Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E7 Power / Moto E7i Power.

 • Motorola Moto E7 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto E7 Plus.

 • Motorola Moto E6s (2020) - Obaly, kryty, pouzdra

  Mobilní telefony se stále ve svém provedení zdokonalují a jejich křehkost je třeba dostatečně ochránit. K tomu poslouží vhodná pouzdra podle vlastní volby.

  Vhodný kryt a Motorola Moto E6s (2020)

  Vybrat si vhodné obaly na mobilní telefon není složité. Je třeba se vždy orientovat podle typu aparátu, aby dobře seděly všechny otvory na telefon, mikrofon, nabíjení, sluchátka atd. Poté si již lze vybrat samotné provedení pouzdra, barvu nebo případně obrázek.

  Motorola Moto E6s (2020) nalezne dostatečnou ochranu v knížkovém pouzdře, který může rovněž sloužit jako stojánek. Tyto kryty mají vnitřní silikonovou vaničku, do které se mobilní telefon vloží a uzavře praktickým magnetickým uzávěrem. Vnitřní strana poslouží svými otvory jako úschovna vizitek nebo kreditní karty. Mobilní telefon je krytý ze všech stran.

 • Moto G5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto G5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto G5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto G5. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto G5.

 • Moto X Play - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto X Play.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto X Play. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto X Play. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto X Play.