Informace

Poštovné zdarma

při nákupu nad 500 Kč

Poštovné zdarma

při platbě předem

a zasláním Českou poštou

 
Obaly na mobily Motorola

Pouzdra, obaly a kryty na mobily značky Motorola.

Obaly na mobily Motorola Prosím, vyberte si podkategorii zboží.

Podkategorie

 • Motorola Moto G8 Power - Obaly, kryty, pouzdra

  Zde je naše nabídka krytů, obalů a pouzder na Motorola Moto G8 Power.

 • Motorola Moto E6s (2020) - Obaly, kryty, pouzdra

  Mobilní telefony se stále ve svém provedení zdokonalují a jejich křehkost je třeba dostatečně ochránit. K tomu poslouží vhodná pouzdra podle vlastní volby.

  Vhodný kryt a Motorola Moto E6s (2020)

  Vybrat si vhodné obaly na mobilní telefon není složité. Je třeba se vždy orientovat podle typu aparátu, aby dobře seděly všechny otvory na telefon, mikrofon, nabíjení, sluchátka atd. Poté si již lze vybrat samotné provedení pouzdra, barvu nebo případně obrázek.

  Motorola Moto E6s (2020) nalezne dostatečnou ochranu v knížkovém pouzdře, který může rovněž sloužit jako stojánek. Tyto kryty mají vnitřní silikonovou vaničku, do které se mobilní telefon vloží a uzavře praktickým magnetickým uzávěrem. Vnitřní strana poslouží svými otvory jako úschovna vizitek nebo kreditní karty. Mobilní telefon je krytý ze všech stran.

 • Motorola Moto E6 Plus - Obaly, kryty, pouzdra

  Praktická pouzdra na mobilní telefon ochrání aparát před poškozením. Rovněž mohou být i skvělým doplňkem, jelikož dokáží překvapit svým provedením a designem.

  Motorola Moto E6 Plus v praktickém kabátku

  Velmi praktická jsou pouzdra na mobilní telefony, která poskytují ochranu ze všech stran. V tomto případě lze nahlédnout do bohatého výběru, který nabízí knížková pouzdra. Je možnost si vybrat z několika možných barevných verzí, ale překvapí i svým designem a provedením.

  Kryty na mobilní telefon Motorola Moto E6 Plus nabízí daleko více možností. Je možné jich využít jako praktického stojánku, stačí jen obaly správně poskládat. Telefon pevně drží silikonová vanička, tudíž nemá šanci vypadnout. Přední strana pouzdra nabízí svému uživateli otvory pro odložení kreditní karty nebo vizitky. Kryty se musí vybírat podle typu aparátu, aby všechny otvory seděly přesně podle potřeby.

 • Moto G5 - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto G5.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto G5. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto G5. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto G5.

 • Moto X Play - Obaly, kryty, pouzdra

  Pouzdra, obaly a kryty na Lenovo Moto X Play.
  V dnešní době je pouzdro na mobil již samozřejmostí pro Váš chytrý telefon. Prohlédněte si naši nabídku pouzder a obalů na mobil Moto X Play. Nabízíme Vám nejrůznější typy krytů a pouzder na Lenovo Moto X Play. Můžete si vybrat z levných tenkých, koženkových, tvrdých i gelových pouzder, obalů a krytů na Váš mobil. Zde najdete také tvrzená skla a ochranné fólie na Lenovo Moto X Play.